הצגת תפריט
רוצים לדעת יותר?
קורס פוטושופ אונליין
1159
קורס פוטושופ אונליין

בין אם אתם מעוניינים ללמוד את תוכנת הפוטושופ, לשם הרחבת הידע, ובין אם אתם עובדים בתחום ומחויבים ללמוד את התוכנה בכדי לערוך תמונות, נראה כי קורס פוטושופ אונליין יכול מאוד להועיל לכם. במכללת תפנית, מכללה המתמחה בלימודי עיצוב גרפי למתחילים ומתקדמים כאחד, ניתן למצוא קורסים אנליין או פרונטליים בכלל התחומים. בלוגרים, צלמים, מעצבים גרפיים וכל מי שמתכתב עם תחומי עיסוק זה, הם קהל היעד המושלם לרישום לקורס זה, וזאת משום שלימוד התוכנה יסייע להם רבות בפיתוח הקריירה שלהם, ויקנה להם כלים פרקטיים ומקצועיים להיות צעד אחד לפני כולם.

האם קורס פוטושופ אונליין אכן שווה את עלותו?

במידה ומקום הלימודים, או מקום העבודה שלכם מחייב הבנה וידע בתוכנת פוטושופ, עלות הקורס היא פונקציה של התועלת שתקבלו בגינה. היתרונות של למידת קורס הפוטושופ בצורה מקוונת הם רבים. 

1. מדובר בלמידה גמישה, בשעות שנוחות לכם, ומכל מקום. החל מהכורסה בבית, וכלה במשרד בעסק.

2. ניתנת לכם האפשרות לחזור על השיעורים באמצעות הקלטות שוש ושוב, מה שיסייע רבות במידה ולא הבנתם לאשורו שיעור כזה או אחר.

3.  אתם חוסכים זמן ניכר. וכידוע – זמן שווה לכסף. לא תידרשו לסבול מנסיעה למכללה, לעמוד בפקקים, לחפש באופן נואש אחרי מקום חנייה. ולהגיע ללימודים שאתם כבר עייפים ומותשים. תוכלו ללמוד כאשר אתם רעננים, בכל שעה שנוח לכם, ומכל מקום שרק תרצו.

האם זה בכלל הגיוני להירשם ללימודי קורס פוטושופ אונליין?

זה יותר מהגיוני להירשם ללימודים של קורס פוטושופ אונליין. בעידן המודרני, שבו הכול נעשה דרך רשת האינטרנט, אין דרך טובה יותר מאשר לצלוח לימודים של קורס פוטושופ בצורה מקוונת. מרבית הקורסים הללו, כמו לדוגמא, אצלנו, במכללת תפנית, מציעים לכם למידה בצורה מתודית, שלב אחרי שלב, באופן שמתאפשר הבנה מעמיקה של כל סודות המקצוע. קורס פוטושופ אונליין הינו פיתרון מעולה עבור כל המעוניינים לקבל הכשרה בתחום מבלי לפספס ימי עובדה ומבלי לבזבז זמן מיותר על הנסיעות. 

קורס פוטושופ
1157
קורס פוטושופ

כל אחד מבינכם, אשר חפץ להתקדם ולהגשים את מטרותיו העסקיות, כדאי שיכיר את תוכנת העיצוב הגרפי פוטושופ. שנראה כי ערכה לא יסולא מפז בשנים האחרונות. למי שמתלבט באם קורס פוטושופ מתאים לו, כדאי שיכיר קודם את ההיסטוריה שמאחורי תוכנת העיצוב הכי ידועה בעולם. האחים נול ג'ון ותומס הם אלו שיצרו את תוכנת הפוטושופ יצרו כבר ב- 1988, ומאז נראה שהיא רק מתפתחת והביקוש אליה גדל בכל יום שעובר. ויש יותר ויותר אנשים שעושים בה שימוש בהיבטי העיצוב הגרפי. פוטושופ הינה התוכנה לעיצוב גרפי המבוקשת והוותיקה ביותר בתחום. היא מציעה מגוון פיצ'רים ואפשרויות לעיצוב תמונות עם חשיבה מחוץ לקופסא בעזרת כלים נוחים לשימוש. אז למה כדאי ללמוד קורס פוטושופ? להלן מענה לשתי שאלות חשובות, שיסייעו לכם בקבלת ההחלטה.

האם קורס פוטושופ יאדיר את פועלכם?

על פי מחקרים רבים, שנעשו מול מעסיקים, נמצא כי כל מעסיק מקדיש מספר שניות לבחינה ולקריאה של קורות החיים. באופן כללי, הם מחפשים את היתרונות שלכם, לעומת מי ש"מתחרה" עמכם על אותה משרה. מעסיקים לרוב יבחינו בסעיפי הידע והמיומנויות שאתם יכולים להביא למשרה. אין ספק בכלל, כי קורס פוטושופ, יעשה את כל ההבדל בקטגוריות האלה. קורס פוטושופ במכללת תפנית הינו קורס מקיף ומעשיר שילמד אתכם את כל השימושים בתוכנה ואת כל הטריקים שניתן ליישם באמצעותה על מנת ליצור תוכן שיווקי איכותי. כאשר אתם מציגים מיומנות ויכולת עיצוב גרפית באמצעות תוכנת הפוטושופ זה יאדיר את פועלכם, ויקנה לכם נקודות זכות. 

מה הקשר בין לימודי קורס פוטושופ לבין רכישת מיומנות לעיצוב במדיה החברתית?

מי שנרשם לקורס פוטושופ, נחשף ללימודי תוכנה, שמהווים כלי רב תכליתי, שכל הזמן מתעדכן, על פי מגמות השיווק האחרונות. על פי מחקרים עולה, כי שימוש בתמונות צבעוניות במדיה החברתית מגדיל ב- 80% את הנכונות של הגולש לקרוא את מה שמוצמד אליהן. באמצעות לימודי הפוטושופ, יהיה באפשרותכם לעשות שימוש בהכנה של חומר פרסומי ושיווקי אטרקטיבי, מן ההיבט הוויזואלי במדיות החברתיות. במכללת תפנית, תעברו קורס מקיף ומקצועי לשימוש נכון ויעיל בתוכנה, על מנת להבין היטב איך מעצבים, מעבדים ועורכים תמונות בצורה הכי מקצועית שיש כיום.

כמה עולה קורס פוטושופ
1156
כמה עולה קורס פוטושופ

אם אתם עובדים בעבודה יצירתית או בתחומי התקשורת החזותית, העיצוב והשיווק, חשוב והכרחי לדעת איך לתפעל את תוכנת הפוטושופ. לא תאמינו כמה הבנת התוכנה תסייע לכם בשוטף ותקצר תהליכים תוך כדי ייעול העבודה. אחד הדברים, שבעתיים הרבה מי שמתעתד ללמוד קורס פוטושופ, חושש – הוא בעיקר - כמה עולה קורס פוטושופ? ישנו מיתוס, כי מדובר אודות קורס יקר למדי. אבל אנו פה כדי להפריך אותו. זה ממש תלוי לאיזו מכללה תירשמו. קורס פוטושופ מחיר יכול להשתנות בעלות מבית ספר לבית ספר. בנוסף למחיר, חשוב להציץ במשובים של סטודנטים שלמדו בעבר במכללה. אם תבצעו סקר שוק בין כל המכללות שמקיימות קורסים בתחום ברחבי הארץ, תגלו כי העלות תלויה לאיזו מכללה תירשמו בסופו של דבר. ואין זו פונקציה של איכות. כי יש מכללות מעולות שמציעות את הקורס במחירים הוגנים. קחו, לדוגמה, את מכללת תפנית. שהחזון שלה להנגיש את קורס פוטושופ לכל מי שמעוניין ללמוד את התחום. ולכן היא עושה כל שביכולתה ללכת לקראת הסטודנטים. התמחור שלה מאוד אטרקטיבי והיא אף מציעה פתרונות יצירתיים המאפשרים דרכי מימון שונים.

האם קורס פוטושופ יסייע בידכם לבטא את עצמכם באופן יצירתי?

כל אחד יכול כיום ללמוד ולהתמקצע על תוכנת פוטושופ. בין אם יש לו ניסיון, או בין אם לא, כי מדובר בתכנית לימודים מאוד פשוטה וקלה. ככל שמתנסים בשטח, ומשפרים מיומנות, כך נרכש הניסיון. וכל פיצ'ר חדש בתוכנה, מעניק לכם יכולת לשפר את כישורכם. ולבטא את עצמכם באופן יצירתי. אז, בינינו, מה זה משנה כמה בדיוק עולה קורס פוטושופ? העיקר שתוכלו להתקדם במסלול הקריירה שלכם. ולהציע עוד תכונות, אשר מבדלות אתכם מהמתחרים, בכדי להשיג את המשרה הנחשקת.

כיצד לימודי קורס פוטושופ בעצם יעזרו לכם לחסוך כסף?

כאשר דנים בעלות קורס פוטושופ, צריך להבין מה הערך המוסף שבאמת מקבלים בקורס. בקורס פוטושופ, כפי שמתנהל אצלנו במכללת תפנית, תרכשו מיומנויות חדשות, שיחסכו לכם שימוש בגורם חיצוני שעלותו גבוהה מאוד. לימוודי פוטושופ במכללה הם לימודים מעשירים שמעניקים ללומדים ארגז כלים וידע מעשי תוך ליווי אישי. למידה בקורס תצייד אתכם בסט כלים, שיסייע לכם במאמצי השיווק. כך שכבר בטווח המידי תחסכו לא מעט כסף, שלא לדבר על החיסכון העצום בטווח הרחוק.

קורס עיצוב גרפי קצר
1150
קורס עיצוב גרפי קצר

עם לימוד יסודות העיצוב בקורס עיצוב גרפי קצר ומקצועי, יכול כמעט כל אחד להשתלב בתחום ולקחת חלק פעיל בעיצוב מראה היום הציבורי. גרפיקאים הם בעלי השפעה רבה על תחומים רבים בחיי היום יום. השפעתם ניכרת על מראה אריזות המזון שאנו רוכשים, אתרים באינטרנט, עיצובים בעיתונות ובמדיה ועוד. העובדה שכיום, רוב רובה של העבודה מתנהלת על גבי רשתות ובמדיה, הופכת קורס עיצוב גרפי קצר לאטרקטיבי ולמשתלם יותר מתמיד.

מה לומדים בקורס עיצוב גרפי קצר? 

התוכנה הפופולרית ביותר אותה לומדים בלימודי קורס עיצוב גרפי קצר הינה הפוטושופ. זו תוכנה, אשר מאפשרת כל דבר העולה בדמיון. זוהי תוכנה לעיצוב גרפי בין המובילות והמבוקשות בשוק. והיא נצרכת ברוב מקומות העבודה. לכן מומלץ להתחיל בתוכנה זו, ומשם להמשיך לתוכנות אחרות הנלמדות בקורס זה. מכללת תפנית היא מכללה בה מלמדים קורס עיצוב גרפי קצר, במיומנות ובמקצועיות. תוך כדי שימת דגש על תרגול רב במהלך הלימודים, התמקצעות וגם הכנת תיק עבודות גדול מרשים ואיכותי. 

קורס עיצוב גרפי קצר – קבלת כלים לכוח והשפעה

כאשר רוצים ללמוד את המקצוע המבוקש של עיצוב גרפי, חשוב לדעת במה לבחור והיכן ללמוד.

מכללת תפנית מציעה קורס עיצוב גרפי קצר, בו הלימודים מתחלקים לשני חלקים מרכזיים : 

 • תוכנות לעיצוב גרפי. התוכנות הגרפיות הם כלי עבודה, באמצעותם מתרגמים את הידע העיצובי שנלמד לכדי יצירה מעוצבת. נלמדות מספר תוכנות עיצוב במהלך הקורס, וזאת על מנת לשלב בתוך העיצוב פרמטרים רבים ומגוונים ממספר תוכנות במקביל.
 • יסודות העיצוב הגרפי, כולל הבאה לדפוס. בחלק זה לומדים על קומפוזיציה, עיצוב במרחב. תוך כדי שילוב תמונות וטקסטים. פיתוח חשיבה עיצובית, יצירתיות וכיוצא בזה.

קורס עיצוב גרפי קצר – כדאיות

היתרונות הבולטים בלימודים של קורס עיצוב גרפי קצר, הם הכרת השפה העיצובית למעצב הגרפי. לימודי עיצוב גרפי יפתחו בפניכם צוהר לתחום מעניין וחדש שכולל הכרת הכלים בשפה העיצובית, וסיוע בפיתוח אלמנטים אישיים, על ידי יצירה ייחודית שתאפיין רק אותו. כחלק מהלימוד מקבלים התלמידים עבודות מיתוג מול לקוחות, והתנסות תוך כדי לימודים.

קורס אנימציה תלת מימד
1149
קורס אנימציה תלת מימד

לימודי אנימציה תלת מימד נחשבים למבוקשים, במיוחד בשנים האחרונות. לאחרונה נראה כי גובר הביקוש לאנשי מקצוע בתחומי עיצוב והדפסה בתלת מימד, כמו גם לאנשי אנימציה מוכשרים ויצירתיים בתלת מימד. נראה כי התפתחו לא מעט מקצועות מטכניקת האנימציה תלת מימד ולכן תחום זה הפך למבוקש. התפתחות הטכנולוגיה בסרטים ושימוש גובר בתלת מימד, תרמו רבות לתאוצה גוברת בחיפוש אחר מעצבים ואנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בהפעלת מדפסות חדשניות ומתקדמות. כתוצאה מצורך זה נפתח קורס אנימציה תלת מימד.

קורס אנימציה תלת מימד – קבלת כלים מקצועיים

לימודי אנימציה בתלת מימד מאפשרים לכם אף להכיר את הטכנולוגיה והתוכנות. קורס אנימציה תלת מימד מכשיר את האנימטורים לעבוד בקצב אחר, מהיר יותר ואיכותי יותר. אנימציה ממוחשבת היא הדבר הבא. ובאמצעות קורס אנימציה ממוחשבת, ניתן גם להשיג את התוצאות המושלמות לציור וליצירת סיפור בתלת מימד. בלימודים אלו מקבלים כלים בתחומים רבים. כמו למשל - מולטימדיה, עיצוב, וידאו, גרפיקה, אינטרנט וקולנוע.

קורס אנימציה ותלת מימד – פרמטרים לבחירת הקורס

אחד הפרמטרים החשובים, בהקשר של בחירת קורס אנימציה ותלת מימד, הוא תחומי הלימוד. כדי לקבל הכשרה מקצועית טובה ומקיפה, יש לבחון מראש את תכני הלימוד של הקורס. ולוודא כי הם תואמים לצרכים ולציפיות. קורס טוב הוא קורס אשר מציע תוכן מקיף. תרגול ומדריכים מקצועיים ומוכשרים. ניתן למצוא זאת במכללת תפנית, מכללה המציעה קורס אנימציה ותלת מימד ברמה גבוהה.

קורס אנימציה ותלת מימד – החומר הנלמד במכללת תפנית

יש לציין, כי קורס אנימציה ותלת מימד אצלנו, במכללת תפנית, הוא קורס ארוך. אשר דורש השקעה רבה, הכנת שיעורי בית ותרגול. אך גם תשמחו לדעת שלימודי תל מימד הם חוויתיים ומעשירים. ההשתתפות בקורס מיועדת לחובבי ציור, הנפשה, והן איור. גרפיקה וכן עיצוב, לצד כישרון רב. נושאי הלימוד בקורס זה רבים ומגוונים:

 1. עקרונות ויסודות בעבודה בתלת מימד כולל תוכנות מחשב שונות.
 2. גרפיקה, כולל תוכנת פוטושופ.
 3. בניית דמויות, עקרונות, היסטוריה ועריכה בסיפור.
 4. תאורה קולנועית, הגדרות צילום, עדשות, רזולוציה ועוד.
 5. הוספת אפקטים לאנימציה ותלת מימד.
לימוד בניית אתרים
1130
לימוד בניית אתרים

מטרות קורסים שונים שמטרתם לימוד בניית אתרים, היא להציע מסלול לימודים מקיף דיו – לטובת הכשרת מעצבים המתמחים בעיצוב דיגיטלי. מסלול לימודים שכזה אמור להעניק גם ידע תיאורטי, והן ידע מעשי בכל הקשור לבניית אתרים. כמו גם לעיצוב חווית משתמש ואפילו שיווק דיגיטלי (אם זה חלק מתנאי הקורס).

לימוד בניית אתרים למתכנתים ומעצבים

לימוד בניית אתרים, יכול להתאים למי שרוצה לדעת לבנות אתרים. בין אם מדובר בבניית אתר בוורדפרס + אלמנטור או בכל מערכת ניהול אחרת, בקורס תלמדו את כל מונחי היסוד ועיקרי התחום על מנת להבין טוב יותר את התמונה הכללית. אולי מטעמים של עבודה מקצועית, פיתוח קריירה במישורים של עיצוב, שיווק ופיתוח אתרים ואולי מטעמים עסקיים הקשורים להרחבת ארגז כלים קיים מכל מיני סיבות שיצדיקו זאת. כדי להשתתף בקורסים הקשורים לבניית אתרים – יש עניין לדעת איך להפעיל מחשב ולעבוד איתו. באם למישהו יש ניסיון בעבודה עם תוכנה גרפית, מדובר ביתרון משמעותי – כיוון שסביר שמי שפתח פוטושופ (או אילוסטרייטור, ואפילו אינדזיין) בימיו, וראה את כל האופציות השונות בממשק המשתמש – ועדיין למד לעבוד איתן, כנראה מביא עימו רמה מכובדת של יכולת התמקדות אישית שתסייע לו לשלוט בחומר ולהתמצא במערכות השונות שילמד.

ספציפית במכללת תפנית, שאגב מאפשרת ומעניקה גישה לקורסים שונים זה כמה עשורים – היקף שעות הלימוד בקורס המדובר, הינן 105 שעות אקדמאיות, בעוד שמיקומו הגיאוגרפי של מקום הלימוד הוא בחולון או בראשון לציון. בתום הלימודים, תינתן תעודה מטעם המכללה. ניתן לגשת לקורסי לימוד בניית אתרים כדרך מסלולי ערב.

לסיכום,

לימוד בניית אתרים, יכול לעזור לאנשים להרחיב את ארגז הכלים הטכנולוגי שלהם. הן ברמת פיתוח נכסים דיגיטליים והן ברמת הבנה מעמיקה יותר בעיצוב ופיתוח ממשקי משתמש (כל עוד הם חלק מספק מן החומר הנלמד). הרשמה לקורס בניית אתרים תסייע לכם בהבנת התחום והתמקצעות בו. הפירות הפוטנציאליים יכולים לכלול את האפשרות והתוצר של עיצוב כמו גם בנייה של אתרי אינטרנט, היכולת והתוצר של עיצוב ממשקי משתמש ואפילו הבנה מסוימת באופטימיזציה של מנועי חיפוש ורשתות חברתיות. אם כי, מדובר בפלטפורמות שמתעדכנות מדי תקופה, ועל כן גם הידע וההכשרה המקצועית בנושא אמורים להתעדכן בהתאם.

קורס אנימציה אונליין
1147
קורס אנימציה אונליין

האנימציה היא מרכיב חשוב בעולם הפרסום והשיווק, משחקי המחשב. ואף המדיה התקשורתית, רשת האינטרנט ועוד. על האנימטורים העוסקים בתחום זה לשלוט בתחומים רבים בתחום האנימציה. עיצוב, גרפיקה ממוחשבת. או לחלופין איור וציור, מוזיקה, כוריאוגרפיה, בימוי וכדומה. עם התחדשות בלתי פוסקת בתחום, חשוב להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן בתדירות גבוהה, תוך כדי עבודה. כאן נכנס לתמונה קורס אנימציה אונליין, אשר מתאים לאנימטורים, אשר עוסקים בתחום, וגם למי שרוצה ללמוד משהו חדש בנוסף לעבודתו, גם אם אינו בתחום. בקורס תלמדו הבסיס לעולם האנימציה ככלל ואנימציה תלת מימד בפרט, מאחר וזהו תחום שהביקוש לו רק ממשיך לעלות ככל שהזמן עובר.

למה כדאי לעשות קורס אנימציה אונליין?

אחד היתרונות הבולטים בלימודי אונליין- הוא יתרון המחיר. קורס אנימציה אונליין יהיה הרבה יותר זול מאשר קורס אנימציה הנלמד בצורה פרונטלית. אנשים, שנמנעו בעבר מלימודי אנימציה, בגלל עלויות גבוהות, יכולים כעת לבחור באפשרות של לימודי אנימציה אונליין. בכך הם יוכלו להעשיר את הידע שלהם בתחום מרתק זה, בלי לשלם מחירים גבוהים מדי. מכללה מובילה בתחום זה היא מכללת תפנית. בה קורס זה נלמד על ידי צוות מקצועי ומיומן.

 קורס אנימציה אונליין – תכני לימוד

תכני לימוד עיקריים וחשובים נלמדים במהלך קורס אנימציה אונליין. 

 • שליטה ביצירת סרטוני וידאו מונפשים באמצעות תוכנות הנפשה שונות.
 • הבנת העקרונות החשובים של העיצוב.
 • הכרת המשאבים הטובים ביותר למציאת רכיבים חזותיים איכותיים ומושכים.
 • פיתוח מיומנויות לשימוש בתוכנות עריכת שמע ווידאו רבות.

יחד עם לימודים תאורטיים, משולבים גם לימודים מעשיים. בשלב זה, יוצרים סרטונים מאפס. תוך הסבר מפורט ומעמיק של כל שלב ביצירת הסרטונים. עד סוף הקורס, רוכשים התלמידים שליטה ביצירת סרטוני וידאו, ומסוגלים ליצור סרטונים כרצונם.

קורס אנימציה אונליין – ללמוד מהטובים ביותר

כאשר מחליטים בסופו של דבר ללמוד קורס אנימציה אונליין, מכל סיבה שהיא, בין אם התמקצעות ובין אם סתם להעשיר את הידע וללמוד עוד משהו שאוהבים. חשוב לעבור את החוויה הזאת על הצד הטוב ביותר. מכללת תפנית הינה המכללה המובילה ללימודי עיצוב גרפי וכל מקצועות האנימציה בשוק, אשר בה ניתן למצוא צוות מרצים מקצועי, ידע נרחב. וכן חווית למידה נעימה ומחירים טובים.

קורס עיצוב גרפי למתחילים
1146
קורס עיצוב גרפי למתחילים

אצלנו במכללת תפנית תוכלו לרכוש את הידע המקיף ביותר בתחום העיצוב הגרפי. 

בואו נדבר מעט על התחום הזה:

כיום בעידן הדיגיטלי עסקים הבינו שכדי להמשיך להתקיים הם זקוקים להיות בכל הפלטפורמות. כלומר, בנוסף לאתר שלהם הם חייבים לתחזק סושיאל מדיה ברמה גבוהה. 

במסגרת קורס עיצוב גרפי למתחילים נעבור על כל הכלים שעליכם להתמקצע בהם על מנת להפוך להיות מעצבים גרפיים מהשורה הראשונה - ללמוד בעצם מה זה עיצוב גרפי. 

לימודי אילוסטרייטור. התמקצעות בתוכנה גרפית מתקדמת המשתמשת בשיטה הווקטורית שמאפשרת לכם לעצב מגוון רחב של אלמנטים.

תוכנת פוטושופ. התוכנה הפופולרית והחשובה לעיצוב ועריכת תמונות. 

לימודי אינדיזיין. תוכנה המיועדת לעיצוב של מגזינים, חוברות, עיתונים פרוספקטים וכו'.

בנוסף ללימודי התוכנות נלמד את עקרונות העיצוב ויסודות ההפקה למטרות פרינט באופן תיאורטי ומעשי. כאשר לקוח מגיע אליכם עם רעיון, הוא צריך אתכם שתתרגמו עבורו את הרעיון הטקסטואלי שלו לכדי מוצר ויזואלי. את הכלי הזה נלמד בנוסף לכלים נוספים כגון לימודי טיפוגרפיה, קומפוזיציה, עולם הצבע והצבעים הגרפיים, חשיבה קונספטואלית ועוד. 

במסגרת הלימודים נכיר באופן מעשי את עולם הדפוס. ההיכרות תכיל - הכנת קבצים גרפיים להדפסה, סיור בבית דפוס, סוגי נייר ומדפסות, פתרונות דפוס ועוד. בין היתר המסלול יכלול לימוד עיצוב מוצר, מיתוג מנצח לחברה ונושאים נוספים. 

קורס עיצוב גרפי למתחילים ולמתקדמים כולל בתוכו את כל הכלים שעליכם לרכוש על מנת להפוך כבר השנה למעצבים שעובדים בתעשייה. 

בין אם אתם בשנות העשרים ומחפשים מקצוע ובין אם אתם מחפשים לשנות קריירה - קורס עיצוב גרפי למתחילים הנו דלת עבורכם לשינוי. עיצוב גרפי הוא מקצוע בנסיקה מתמדת ודרישה בשוק העבודה. 

מספר העסקים בארץ הוא פנומנלי, כל אחד מהם זקוק לעבודת עיצוב כלשהיא. לכם יש כאן הזדמנות לגדול ולהפוך את הרעיון או התחביב למקצוע מכניס. 

מכללת תפנית מזמינה אתכם להצטרף למשפחת המעצבים הגרפיים. זה הזמן להפוך את החלום למקצוע ממשי עם תשורה מתגמלת ביותר.

קורס וורדפרס מקצועי
1145
קורס וורדפרס מקצועי

כיום אין כמעט עסק שאין לו אתר. על מנת להיות רלוונטיים עסקים מבינים שהם חייבים להיות בגוגל. וכאן אתם נכנסים לתמונה. בוני אתרי וורדפרס הפכו בשנים האחרונות להיות מוצר נחשק. בוני אתרים בכלל ואתרי וורדפרס בפרט הם נכס. לימוד וורדפרס הוא חלק בלתי נפרד מלימודי בניית אתרים מאחר ורוב האתרים האיכותיים בשוק בנויים על מערכת זו.

קורס וורדפרס מקצועי

הקורס שלנו בנוי מ 48 שעות אקדמיות שבהן תרכשו כלים חשובים לבניית אתרי וורדפרס. 

יותר ממחצית האתרים הקיימים הם אתרי וורדפרס. היתרון באתרי וורדפרס הוא שאינכם זקוקים לידע בכתיבת קוד. הממשק פשוט יותר וקל לתפעול, אך הנכם זקוקים להכיר את כל האופציות שלו. 

בקורס שלנו - קורס וורדפרס מקצועי, נלמד אתכם הכל מא' ועד ת'. 

התקנת אתר המערכת וורדפרס. בחלק הזה תלמדו כיצד להתקין אתר ולקשר אותו לשרת האחסון. בנוסף תלמדו ליצור בסיס נתונים ולהפנות לדומיין. 

בניית אתר וורדפרס. בחלק הזה תלמדו להכיר את ממשק וורדפרס על בוריו ולתפעל אותו. 

בניית חנות אינטרנטית. לאחר שלמדתם לבנות אתר ולנהל אותו נלמד אתכם את רזי ה ecommerce. בניית חנות אינטרנטית לצורכי הלקוח. 

קורס וורדפרס מקצועי הינו חלק מקורס רחב יותר של לימודי עיצוב גרפי, קורס בניית אתרים ועיצוב ממשקים. 

אל תישארו מאחור! אם אתם מרגישים שזהו חלק מכם ויש בכם תשוקה ליצור ולהיות חלק מהעולם הדיגיטלי- זה הזמן. העולם משתנה בקצב מהיר ועובר דיגיטליזציה, בוני אתרים הם נכס. אתרים גם הם משתנים וזקוקים לרענון ועל כן גם אם הנכם שכירים או עצמאיים, הלקוחות שלכם יצטרכו אתכם תמיד. 

יש לכם הזדמנות ללמוד מקצוע בנסיקה, שרק יעלה הביקוש אליו עם השנים. 

התמקצעות עכשיו משמעותה רווח גדול בהמשך. 

הלימודים מתקיימים בסניף שלנו בחולון, הקורס הקרוב נפתח בתאריך ה-17/10/21.

מכללת תפנית - ללמוד מקצוע רלוונטי ומבוקש. 

קורס גרפיקה ממוחשבת מחיר
1144
קורס גרפיקה ממוחשבת מחיר

אם אתם מתלבטים בין מקצועות או שאתם מחפשים לשנות כיוון בקריירה- זה הזמן לחשוב על קורס גרפיקה ממוחשבת.

אצלנו במכללת תפנית ישנם מסלולי לימוד המותאמים בדיוק למעצבים גרפיים של העתיד. 

קורס גרפיקה ממוחשבת מחיר

גרפיקה ממוחשבת הינו מקצוע רחב ובעל זרועות שונות ומגוונות. בין אם אתם מעוניינים לעצב או לערוך או להיות חלק ממערך תעשייתי.

הכלים שתרכשו ישמשו אתכם בהמשך הדרך במגוון רחב של עבודות שתוכלו לתת להן מענה. 

כיום הביקוש למעצבים גרפיים ובוני אתרים עולה ככל שעובר הזמן. המקצוע הזה הופך להיות אחד מהמקצועות החמים בשוק העבודה. השכר מתגמל מאוד, בין אם כשכירים ובין אם כעצמאיים. 

אנו מבינים את החשיבות בהקניית כלים נרחבים ועל כן תוכלו למצוא אצלנו מסלולי לימוד המתאימים לצרכים שלכם. סל כלים שיאפשר לכם לתת מענה מלא ללקוח העתידי שלכם.

כמו בלימודי NLP, גם במקצועות ההייטק חשוב ללמוד על כל מושגי היסוד והפרקטיקות היישומיות שיש לתרגל על מנת להבין את התחום במלואו.

על מנת להפוך למאסטרים בתחומכם עליכם ללמוד במקום איכותי המוכר על ידי משרד ממשלתי. מכללת תפנית הינה מכללה איכותית שנותנת לכם ידע מקיף ומפורט עם יחס אישי. המכללה שלנו מוכרת על ידי משרד התמ"ת והתעודות המתקבלות מוכרות גם כן. עם התעודות הללו תוכלו להתקבל לעבודה בהיי טק או בחברות מסחריות גדולות. כמו כן במידה ותרצו להפוך לעצמאיים, התעודה המתקבלת גם כן מעניקה לכם יתרון אצל הלקוח. 

זה הזמן להפוך את הכישרון והרצון למקצוע מבוקש ולהצטרף ללימודי גרפיקה. יש לכם הזדמנות לקחת חלק ממערך תעסוקתי שרק הולך ומתפתח. הביקוש אליו רק עולה והשכר בהתאם. 

מכללת תפנית פותחת את שעריה בשני סניפינו: 

סניף בחולון וסניף בראשון לציון. אתם מוזמנים להתרשם מרשימת הקורסים שלנו על מנת לקבל תמונת מצב לגבי מסלולי הלימוד. 

במידה ותרצו להתייעץ או לקבל פרטים נוספים מוזמנים לחייג אלינו או להשאיר פרטים. אחד מנציגינו ישמח לחזור אליכם במהרה. 

עיצוב גרפי לימודים
1143
עיצוב גרפי לימודים

אם המילים עיצוב גרפי גורמות לכם לצמרמורת קלה או לדגדוג קל באצבעות, סימן שמקומכם אתנו. 

אין זמן אחר, זהו הזמן להפוך את התשוקה שלכם למקצוע אמיתי. 

עיצוב גרפי הוא מקצוע מבוקש, בין אם אתם מעוניינים להיות שכירים ובין אם עצמאיים. בואו ללמוד איזה מגוון רחב של שימושים יש לתוכנות עיצוב גרפי.

עיצוב גרפי דרוש בכל עסק ובכל ארגון ולכן הביקוש רק הולך וגדל. אם אתם מרגישים שיש לכם את הרצון להפוך את הכישרון למקצוע אל תתלבטו. התמקצעו כמה שיותר מהר כדי להתחיל ולתפוס נתח מהשוק.

עיצוב גרפי לימודים

אז למה ללמוד במכללת תפנית? 

דבר ראשון אנחנו מעצבים את דור העתיד והלימודים שלנו הם רלוונטיים לתקופתנו אנו. עיצוב הוא דבר דינמי שמשתנה ככל שהקהל שלנו משתנה. עיצוב של שנות האלפיים המוקדמות לא יהיה רלוונטי כיום. 

בעיצוב גרפי חשוב מאוד להיות עדכניים ולנתח את השוק ואת הקהל כשניגשים לעבודה. ועל כך אנחנו שמים דגש.

יש לנו שני סניפים - האחד בראשל"צ והשני בחולון ואנחנו גדלים עוד ועוד.

לימוד עיצוב גרפי על פי תכנית הלימודים שלנו היא מקיפה ונותנת לכם מענה פרקטי לעבודה עם סוגים שונים של לקוחות. 

אצלנו תלמדו על מספר תוכנות חשובות שמעניקות לכם מערך עיצובי שלם. תוכנות כגון פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, אפטר אפקט, וגם עיצוב UIUX ועוד. 

ולא נשכח כמובן את עניין התעודות. 

התעודות המתקבלות הן מוכרות על ידי משרד התמ"ת. תעודה אחת היא תעודה ממשלתית מטעם משרד התמ"ת למסלולי לימוד בפיקוח התמ"ת. התעודה השנייה היא תעודת סיום מטעם מכללת תפנית. 

עם התעודות הללו אתם יכולים להתקבל לעבוד בין אם בהייטק או בחברה פרטית המעוניינת במעצב בית או אפילו כפרילנסרים. 

מה שלא תבחרו - עיצוב גרפי הם לימודים נחשקים והדרישה למקצוע עולה בכל יום שעובר. הפכו את הכישרון למקצוע נדרש. 

בניית אתרים לימודים
1141
בניית אתרים לימודים

מכללת תפנית מזמינה אתכם להיות חלק ממקצוע מבוקש! כיום בוני אתרים הפכו להיות מוצר מבוקש בשוק העבודה. לימוד בניית אתרים הפך לפופלרי בקרב צעירים וקורס בתחום ניתן למצוא כמעט בכל מכללה מתקדמת. עסקים זקוקים לאתרים, וכל כמה שנים משדרגים את אותו האתר. מה שאומר שגם אתם פרילנסרים ועשיתם עבודה טובה ללקוח - הוא יישאר אתכם. עבודה שמביאה עבודה.

בניית אתרים לימודים

אז מה בעצם לומדים בקורס שלנו? 

בקורס שלנו תלמדו את כל רזי הממשקים של אתרי וורדפרס וממשקים נוספים. נלמד על בניית אתרים בוורדפרס בצורה מלאה תוך מתן תשומת לב למונחי היסוד והנושאים החשובים. הקורס המלא מכיל בתוכו גם עיצוב גרפי ובניית ממשקים לאתרים נוספים. 

בניית אתרים הוא עולם ומלואו ומקצוע הנמצא בעלייה מתמדת מבחינת הביקוש. 

בוני אתרים הם מקצוע שרק ילך ויתרחב וכל שתקדימו להתמקצע ככה תוכלו לבסס את שמכם בתעשייה. בין אם אתם מחפשים להיות שכירים ובין אם עצמאיים, המקצוע הזה מתגמל. 

מכללת תפנית בעלת שני סניפים - בחולון ובראשון לציון. התלמידים שלנו מגיעים מכל רחבי הארץ ומקבלים את ההכשרה המקיפה ביותר בכל הנוגע לבניית אתרים. 

הקורסים שלנו שזורים זה בזה ומעניקים לכם את כל הכלים על מנת להפוך לשם דבר ולמקצוענים בתחומכם. לא פחות. בין אם תרצו ללמוד בניית אתרי וורדפרס או עיצוב ממשק וחווית משתמש, יש לנו לא פחות מ 13 קורסים. 

הקורסים שלנו מעניקים לכם את סך הכלים על מנת להיות עסק שיכול לתת פתרון ללקוח. 

במכללת תפנית מבינים את הצורך ברכישת סך כלים המשלימים זה את זה. לכן יש לנו מסלולי לימוד המותאמים בדיוק לצרכים שלכם. 

כבוני אתרים יש לכם אופציות נרחבות להעניק ללקוח שלכם שירותים נוספים. כגון שירותי עיצוב תמונות בפוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. במקום לעשות אאוט סורסינג לצרכים הללו תוכלו להעניק ללקוח שלכם את השירות הנ"ל. כתוצאה מכך את נתח התשלום המיועד לכך גם כן תקבלו אתם.

עיצוב דיגיטלי לימודים
1140
עיצוב דיגיטלי לימודים

"עיצוב דיגיטלי לימודים" יכול להיראות כמושג די כללי. שכן, אם נבדוק מה מכללת תפנית מציעה בתחומו – נוכל לגלות מגוון קורסים הקשורים לגרפיקה ממוחשבת, דרכם ניתן יהיה ללמוד כלים מקצועיים ולהכיר תוכנות רלוונטיות לעיצוב גרפי ממוחשב (ודיגיטלי) – כמו פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. לימודי עיצוב דיגיטלי במכללה יעניקו לכ את הידע וכל הכלים לעיצוב גרפי בתוכנות השונות.

עיצוב דיגיטלי לימודים במכללת תפנית

למעשה, עיצוב דיגיטלי לימודים – יכול להיות שם כללי, למסלול מקיף או פרטני שיכול לבסס היכרות או להעמיק אותה בדרגה אחת או שתיים – עם התוכנות הגרפיות המצוינות לעיל. בין אם מדובר על פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין – ואפילו על תוכנות הקשורות לעריכת וידאו, כמו אפטר אפקטס, 3DMAX ואפילו עבודה עם תוכנת FLASH. למעשה, במסגרת הלימודים במכללת תפנית, ניתן ללמוד כל אחד מהקורסים הללו בנפרד – או במשולב (במתכונת כזו או אחרת), במסגרת לימודים מקיפים בתחום העיצוב הדיגיטלי.

ניתן לגשת לתחום של עיצוב דיגיטלי לימודים, כדרך הקורסים שציינו בנפרד, או כדרך מסלול ייעודי מקיף – במסגרת קורסים "סטנדרטיים", ואפילו קורסים פרטיים שילמדו אתכם לעצב בתוכנת עיצוב גרפי מקצועית. ניתן ליצור קשר עם מכללת תפנית, כדי לקבל על כך פרטים נוספים, ואפילו לקבוע פגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות. מכללת תפנית מציעה קורסים זה עשרות עשורים, ולהצהרתה – רבים מהקורסים שלה עונים לדרישות משרד העבודה.

עיצוב דיגיטלי לימודים – אפשרויות נוספות במכללת תפנית

במסגרת תחום עיצוב דיגיטלי לימודים, אפשר לגלות קורס עיצובי גרפי לדיגיטל – שלמעשה כולל התמחות, או לפחות רמה בסיסית שלה – בעיצוב גרפי. בין אם זה אומר עיצוב של מוצרים דיגיטליים, או עיצוב ואפיון ממשקים משתמש. מתוך כך, ניתן לפתח כישורים הקשורים לתפקידים של מעצב מוצר דיגיטלי – שיש ביכולתו להפגין מעורבות ולהשתתף בתהליכי פיתוח מוצר. בין אם מדובר על שלבי רעיון קריאטיבי, אפיון חווית משתמש – ובין אם מדובר על שלבי מיתוג המוצר ואף עיצובו החזותי.

קורס פוטושופ מחיר
1128
קורס פוטושופ מחיר

אחת מחבילות התוכנה הפופולריות בעולם (בייחוד בעולם העיצוב) - היא זו של פוטושופ. פוטושופ היא תוכנת עיצוב גרפי מהמבוקשות בקרב אנשי מקצוע כגון צלמים, עובדי קידום ובעלי עסקים קטנים וגדולים כאחד. אין באמת מחיר של קורס פוטושופ גבוה מדי, שכן מי שבאמת רוצה ללמוד, ובאמת מוכן להשקיע - ישמח לשלם את המתבקש, כדי לצאת עם סט מיומנויות לעבודה עם התוכנה. עבודה עם התוכנה יכולה לשאת פירות אף מקצועיים והן יצירתיים. 

מה כלול במחיר של קורס פוטושופ?

באופן כללי, קורס פוטושופ יכול להתאים למי שרוצה ללמוד לעצב כדרך המחשב (או הטאבלט), תוך כדי שימוש בתוכנת הפוטושופ. לא צריך להגיע עם ניסיון קודם בעיצוב גרפי, או זיקה לאומנות – אם כי זה כן יכול לעזור או לספק משאבים התחלתיים למסע הלמידה. ניתן לעשות שימוש בתוכנה כדי לייצר מטעמים ויצירות עבור תחומים מקצועיים. כמו למשל - עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, עיצוב תעשייתי וכן הלאה. וניתן לייצר מטעמים גם עבור טעמים אישיים (כמו פוסטרים למסיבה חברתית, וכן הלאה). לקורס פטושופ מחיר משתנה בהתאם למכללה אליה אתם נרשמים ללימודים, אך מעבר למחיר חשוב לבדוק את ציון האיכות של המכללה ע"י בדיקת משובים של תלמידים.

במסגרת לימודי הפוטושופ, תלמידים ייהנו מן האפשרות לגלות מושגי יסוד הקשורים לתוכנה כמו גם כלים שונים הקשורים לציור ועריכה. תינתן האפשרות לגלות הכיצד מייצרים עצמים וצורות בממשק התוכנה, וכיצד עובדים עם טקסט ומשפיעים עליו. מעבר לזה, במסגרת לימודי התוכנתה, ניתנת האפשרות לעבוד עם פילטרים ואפקטים ולגלות את השפעתם השונה על תמונה וגרפיקה, בהקשרים שונים. מעבר לזה, יילמדו טכניקות הקשורות הן לעבודה, הן לשמירת תמונות, הן לשיתוף ברשת והן להדפסה. מי שתוהה לעצמו, לגבי המחיר של קורס פוטושופ, נוכל להרגיעו באמירה שהמחיר ממש רנטבילי ולא יקר. 

לסיכום,

כאמור, הקורס יכול להתאים גם לאנשים שלא נגעו בתוכנה גרפית מימיהם. ואילו, הוא יכול להתאים גם לאנשי המקצוע המומחים ביותר. בין אם היו צלמים, גרפיקאים ואפילו בעלי מקצוע בדחום הדפוס. כמו גם, הקורס יכול להתאים לבעלי עסקים ומשווקים שיש להם עניין להבין כיצד לייצר תכנים בעזרת הפוטושופ – באם זו התוכנה שהם רוצים להשתמש בה. מכללת תפנית פעילה זה עשרות שנים, ורבים מהקורסים שלה מאושרים על פי דרישות משרד העבודה.

קורס עיצוב אתרים אונליין
1123
קורס עיצוב אתרים אונליין

כל תחום לימודים בכלל, ותחום קורס עיצוב אתרים אונליין בפרט אינם מחייבים נסיעה ארוכה וסיזיפית למקום הלימודים. מהפכת האינטרנט כבר כאן. אפשר לומר כי "עברו הימים הטובים שבהם סטודנטים נאלצו לבזבז המון זמן על נסיעות, ולג'ינגל בין הבית, העבודה והלימודים. במציאות העכשווית אפשר ללמוד בשלט רחוק, בסופי שבוע, בחגים, בלילה ובכל זמן נתון. בעצם מדובר על שיעורי עיצוב גרפי שמועברים בזמן אמת, ומקליטים את השיעור. ולא רק זה, באפשרותכם לשוב ולצפות בשיעורים כל אימתי שאתם נינוחים וחופשיים מחובותיכם.

למה לימודי עיצוב גרפי אונליין כה הכרחיים?

כאמור, קורס עיצוב אתרים אונליין מאפשרים לכם ללמוד בזמנכם הפנוי, ומכל מקום בארץ ובעולם. אתם יכולים ללמוד מבית קפה, ממסעדה, מבריכה. מכל מקום שיש בו חיבור לאינטרנט. כל מעצב גרפי בוודאי יקדים ויאמר לכם, כי שיטת למידה מקוונת זאת עונה מעל ומעבר על הצרכים שלו. למי מבינכם שחושש כי בהגיעו לראיון עבודה, לימודיו המקוונים יהיו בנחיתות לעומת מי שלמד באופן קונבנציונלי, נא להסיר דאגה מעל הלב. בשל התפתחות הטכנולוגיה, כמו גם התפתחות האינטרנט, שיטת למידה זאת מקובלת ביותר. והיא בהחלט שוות ערך לכל מקום לימודים אחר, תוכלו לרכוש מקצוע מבוקש בקורס בניית אתרים בוורדפרס. קחו לדוגמא את מכללת תפנית, שבה אפשר, ואף רצוי, ללמוד עריכת וידאו ועיצוב גרפי דיגיטלי. צוות המורים בתפנית מאפשר לכם ללמוד בכמה מסלולים. הצוות המנהלתי מקפיד להתאים את הקורס המקוון באופן אישי לכל תלמיד.

האם החלום להתמקצע בעיצוב ובבניית אתרים יכול להתגשם בלימודי עיצוב גרפי אונליין?

מי שנרשם לבסוף ללימודי עיצוב גרפי אונליין זוכה לכוונן את הכישורים האומנותיים שלו, ולהביאם לידי ביטוי. אין זה משנה מה מטרת הלימודים שלכם. בין אם אתם מעוניינים להתמקצע בעיצוב אתרים או בהיבט האומנותי, ובין אם אתם רוצים להתמקצע בשיווק או בפרסום. למידה זאת תעלה אתכם למרומי הפסגה בתחום. אך התמקצעות בתחום מחייבת בחירת מקום לימודים עם מוניטין. כמו למשל – מכללת תפנית. על מנת למצוא עבודה בתחום, להתפתח ולהרוויח הרבה, מומלץ ללמוד במקום כמו תפנית.

 

קורס עיצוב אתרים בראשון לציון
1124
קורס עיצוב אתרים בראשון לציון

מי שלומד לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי עשוי להביא לידי ביטוי את יכולת החשיבה מחוץ לקופסה, כמו גם את השליטה בתמונות המיתוג. אפשר לומר בוודאות, כי רק אתם אמורים לדעת היטב מה הצבעים השולטים, ובאיזו תמונה להשתמש, כדי להבליט ולייחד את המותג שלכם. במקום לבזבז שעות על גבי שעות עם מעצבים גרפיים, כדאי לכם לעבור קורס עיצוב אתרים בראשון לציון. אך חשוב למצוא את מקום הלימודים הנכון. כמו למשל – מכללת תפנית. בה תקבלו כלים שימושיים, על מנת לייצר כל מיני סוגי עיצובים. מדובר במקום שמספק הכשרה מלאה לרכישת מיומנויות, ולשימוש נכון במנעד רב של תוכנות.

לפי מה מתמחרים קורס עיצוב גרפי בראשון לציון?

רבים הם הבוחרים במסלול של מעצבים גרפיים, כי התחום מעודד עבודה כעצמאיים, או במלים אחרות – כפרילנסרים. ומדוע? כי פרילנסר בתחום העיצוב הגרפי מאפשר לכם התנהלות זמן חופשית, לפי בחירה. כמו גם, בחירה רק בפרויקטים שמדברים אליכם. ולשאלה – כיצד מתמחרים קורס עיצוב אתרים בראשון לציון? נשיב, כי כל מקום של לימודים מתמחר בצורה שונה את הקורס אך למרות ההקלה במחיר תוכלו ללמוד שלל תחומים כמו קורס בניית אתרים ועיצוב ממשקים. כל אחד שם לפניו קריטריונים אחרים. בשל כך, חשוב למצוא את המקום לימודים הכי הוגן, שמבין כי "הכסף לא צומח על העצים". לאחר שביצענו סקר שוק מקיף, מצאנו את המקום המושלם בשבילכם. הכירו, למי שעדיין לא מכיר, את מכללת תפנית. שאלנו את נציגיה – כיצד אתם מתמחרים את הקורס של עיצוב גרפי? התשובה שלהם הייתה כנה ופשוטה. התמחור מתבסס על מה שנכלל בסיליבוס. על השם הטוב של המכללה, שאי אפשר לומר זאת על כל מכללה. על מסיימי הקורס והצלחתם בתחום. על האיכות הגבוהה והמקצועית של מרצי המכללה. וכיוצא בזה.

איזה תוכנות לומדים במסגרת קורס עיצוב גרפי בראשון לציון?

לימודי עיצוב גרפי מסייעים לכם לרכוש בעצמכם, בצורה מקצועית, ביטחון. בנוסף לכך, הם מסייעים בליטוש הכישורים שלכם, כמו גם ברכישה של כישורים נוספים. ובל נשכח, כי הם מאפשרים לכם להיות חופשיים בהיבט היצירתי שלכם. אך לא בכל מקום יספקו לכם לימודים בתחום זה מושלמים. לשם כך, עליכם לבחון המון מקומות. אל תחששו. עשינו למענכם את כל העבודה. מצאנו בשבילכם את המקום לימודים האופטימלי. לכן אנו ממליצים בחום לעבור קורס עיצוב אתרים בראשון לציון, של מכללת תפנית. מכל ההיבטים, ובפרט מבחינת תכנית הלימודים. נסביר לכם בכמה מילים על הייחודיות שלה. תלמדו מגוון כלים בקורס אינדיזיין, בה משתמשים עבור הוצאה לאור. בעזרתה עורכים ומעצבים כל מיני אלמנטים, לרבות ברושורים. וכן תלמדו את התוכנה הידועה פוטושופ. החשובה ביותר, על מנת לערוך ולעצב כראוי תמונות. ולא נסיים, לפי שנזכיר את תוכנת אילוסטרייטור, שהיא תוכנה וקטורית וגרפית. היא מאפשרת יצירת אלמנטים של גרפיקה מאוד מדויקים.

 

קורס עיצוב גרפי אונליין מחיר
1125
קורס עיצוב גרפי אונליין מחיר

קיים מיתוס, די ותיק, כי את כל מה שמתקשר לתחום של עיצוב גרפי, באופן ישיר מחברים לעולם הנשי. אין כל ספק, כי כמות הנשים שלומדות קורס עיצוב גרפי אונליין במחיר טוב היא רבה מאוד. בוודאי אתם שואלים את עצמכם כעת – למה? ובכן, הדבר נובע מכך שנשים מגלות משיכה עזה לאסתטיקה, ונוטות להרבות בחשיבה מחוץ לקופסה ותאפשר לכם לעבוד במגוון תחומים כמו שתגלו בקורס בניית אתרים. שתי התכונות החזקות יותר בקרב הנשים, לעומת בקרב הגברים. אך לא ניתן להגיד זאת בפה מלא. באותו אופן שאומרים כי ריקוד שייך למין הנשי, ניתן לראות כיום כמות רבה של גברים שמצטיינים בריקוד. אף הנשים ואף הגברים נמשכים לתחום זה בשל כך שהוא מייתר את חובת הלימודים לתואר אקדמי. בניגוד למרבית המקצועות כיום. 

האם לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי כדאיים בצורה מקוונת?

במציאות העכשווית יותר ויותר בני אדם מעוניינים בהרשמה ללימודים בצורה מקוונת. לכל תחום לימודים, ובפרט תחום של לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי. אין כל עוררין על כך, כי לימודים בסגנון הזה אפקטיביים מאוד. לא צריך להרבות בנסיעות, לעמוד בפקקים, ולשאת בתשלום עבור דלק וחנייה. לא נדרשת כל התחייבות ללוח זמנים קבוע מראש. מתאפשרת למידה בכל שעה נוחה במהלך היום. בלימודים כאלו מתאפשרת חזרה על החומר שוב ושוב, בניגוד ללימודים רגילים. והרשימה עוד ארוכה. יש שלא מסכימים לשיטת לימודים זאת. הטיעונים שלהם מתרכזים בכך שבמקצוע זה חייבים לתרגל זמן רב, ובאופן תמידי. לרוב צריך לעמוד במטלה של פרויקט סיום. כאשר זה ממש לא פשוט ביצוע עצמאי שלה. ובמקום לימודים, כמו למשל מכללת תפנית, צוות המרצים עושה הכול על מנת לסייע לכם בתהליך. מלבד זאת, רק במקומות לימודים כמו תפנית, תקבלו הכשרה לכדי עבודה בעולם האמתי. 

מידע חשוב על לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי ממומנים ממדינת ישראל

כולכם חיים בעידן בו התרבות המוכתבת נהפכת ליותר חזותית כל הזמן. משמעות המשורר בדבריו, באה לידי ביטוי בכך שיש מקצועות, כמו לדוגמה – עיצוב גרפי, שמאוד נדרשים לתחום התעסוקה. כפועל יוצא, יותר ויותר בני אדם מעדיפים ללכת על תחום קורס עיצוב גרפי אונליין כאשר המחיר לא מאד גבוה. הדבר מקבל כפל משמעות כאשר נרשמים למקום לימודים, כגון מכללת תפנית, שבה הקורסים הם קורסים במימון המדינה. משמע – לא תצטרכו לשאת בתשלום של עד כתשעים אחוז מעלות הלימודים.

 

קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט
1126
קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט

בטרם הבחירה שלכם של קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט תהיה סופית, כדאי שתשאלו את עצמכם מספר שאלות. לרבות – האם אתם אף מבינים בטכנולוגיה, והן חושבים מחוץ לקופסה? האם תחום העיצוב בכלל מושך אתכם? האם אומנות קרובה ללבכם? האם אתם מוכנים להשקיע את כל כולכם בלימודים? האם תרגול רב הוא שמכם השני? וכיוצא בזה. במידה ועניתם על כל השאלות הללו בחיוב, סביר להניח שמצאתם את הייעוד שלכם ותשמחו לגלות שיש לו המון תחומים כמו קורס בניית אתרים בוורדפרס. על מנת לסייע לכם, נדון במאמר זה על הכדאיות של לימודים אלו. כמו כן, נעסוק בתשובה לשאלה – מה בכלל ייתנו לכם הלימודים הללו.העולם משתנה, וכך גם הכישורים הדרושים כדי להצליח. אתה לא יכול להרשות לעצמך לעמוד במקום בקריירה שלך. עליך להתעדכן בטרנדים האחרונים בעסקים ובטכנולוגיה. קורסים מקוונים יעזרו לכם לעשות זאת, שיעזרו לכם גם להצליח בקריירה ולהתעדכן בחידושים האחרונים בעולם הדיגיטלי.
מדוע לימודי עיצוב דיגיטלי בכלל, ולימודי עיצוב דיגיטלי בתפנית, כה מומלצים?

כאמור, במידה ועל כל השאלות שנשאלו בפתיח עניתם בהן גדול, יש לשער כי קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט נועדו בשבילכם. ולשאלה – מדוע כה מומלצים לימודים אלו? נשיב, כי בראש ובראשונה תוכלו ללמוד כל מיני תוכנות בעיצוב. תתמחו בגרפיקה ממוחשבת במגוון תוכנות כמו לדוגמא בקורס פוטושופ אונליין. תרכשו כלים בתקשורת חזותית. וכיוצא בזה. כדאי ביותר למצוא מקום לימודים שבו ניתן לקבל מימון מרבי, מטעם מדינת ישראל, מה שיקל עליכם את ההוצאות עבור הקורס. את כל זאת תוכלו להשיג במכללת תפנית. אך לא רק. המכללה מבצעת סינרגיה להיכרות עמוקה עם דרישות השוק כיום, לבין ידע מעמיק בהיבט של העיצוב. היא מומחית ללמד את כל מי שחפץ בהסבה של המקצוע. יש למכללה סניפים במרכז הארץ. בראשון לציון ובחולון. שכידוע, דרכי הגישה לערים אלו מצוינות. 

מה ייתנו לכם לימודי עיצוב גרפי דיגיטליים?

לא כולם יודעים את כל העובדות. קודם כל, כדאי להבין כי קורס עיצוב דיגיטלי לאינטרנט לא נערכים בהתאם למתכונת הומוגנית, ובכל מקום לימודים מושם דגש אחר, ונלמדים תחומים שונים. בבואכם לבחור במקום לימודים, כדאי שתדעו כי אם מקום הלימודים מוצלח, ייפתחו בפניכם המון דלתות בתחום התעסוקה. תוכלו לעבוד בתחומים כגון - עיצוב של אתרי אינטרנט, או לחלופין בתי דפוס, וכיוצא בזאת. בחירה מושכלת של מקום ללימודים יכולה להיות מכללת תפנית שנותנת לכם מגוון רחב של אופציות ללימודים כמו לימודי עיצוב גרפי אונליין. משום שהיא מקפידה, בסיום הלימודים, לסייע במציאה של עבודה, וטובה. מכיוון שהיא משתפת פעולה ביום יום עם כל מיני עסקים, הדרך למציאה של עבודה קצרה ביותר. בנוסף לכך, תוודאו, כי בדיוק כמו במכללת תפנית, תלמדו במסלול פרקטי ומקיף, תוך כדי התאמה אישית לרצונות, לצרכים ולמאוויים שלכם.

 

קורס וורדפרס אונליין
1129
קורס וורדפרס אונליין

קורס וורדפרס אונליין מאפשר לתלמידי מכללת מופת לגלות כיצד בונים אתר מקצועי, שיכול לעבוד ולהתממשק עם רוב הדפדפנים ברוב המכשירים החכמים. בקורס בניית אתרים בוורדפרס במכללת תפנית תלמדו על המערכת העצמה, הפיצ'רים השונים ושימושים השונים להם היא משמשת. יתרה מכך, בתהליך הבנייה, התלמידים יגלו כיצד ליצור עמודים, פוסטים ובשלל פונקציות שונות – ומה ההבדל, כמו גם באיזה הקשר כדאי וניתן לעשות בהם שים שימוש.

קורס וורדפרס אונליין למתחילים

בסך הכל, ישנה חשיבות גבוהה לבניית אתר מקצועי. לא רק ברמת הנראות החיצונית שלו – אלא גם ברמת התפעול. אם נשים בצד את הדיון הפילוסופי באשר לשאלה, "האם אנשים ובעלי עסקים צריכים אתר בימינו", והאם זה שימושי במיוחד – השאלה שנותרת, היא זו הנוגעת לבניית אתר מקצועי. ישנן דרכים שונות לעשות זאת – ומערכת וורדפרס יכולה להציע דרך פשוטה וזולה במיוחד, באופן יחסי. במסגרת קורס וורדפרס אונליין התלמידים יגלו איך בונים אתר בצורה יעילה, כך שגולשים (כמו גם "בוטים" של מנועי חיפוש) ייהנו לגלוש בו, ויבינו מה קורה בנבכיו. 

במסגרת קורס וורדפרס אונליין, יהיו נא דגשים הקשורים לשימוש נכון בפיצ'רים השונים שמציעה המערכת. בין אם מדובר בקטגוריות, תגיות ואי אילו נושאים ודגשים הקשורים לאופטימיזציה עבור מנועי חיפוש. בין אם מדובר על הגדרה נכונה של הגדרות אתר, עבודה מתאימה עם פלאגינים וערכות נושא. הגנה על האתר ברמת היבט האבטחה, ומענה כללי על שלל שאלות. לדוגמה, איך מתייחסים ליצירה של אתרים הקשורים שמטרתם לייצר הכנסה פאסיבית, ואיך יודעים איזה סוג אתר יכול להתאים לסוג עסק ספציפי, וכן הלאה.

לסיכום,

מכללת תפנית מציעה קורסים לתלמידיה זה עשרות שנים, ושאיפתה היא להציע קורסים המתאימים לדרישות משרד העבודה. קורס בניית אתרים אונליין למשל הוא מהמבוקשים ביותר וכולל בתוכו הכשרה למספר מערכות מהן ניתן לבנות אתר אינטאיטיבי וחכם שיעמוד בתחרות בשוק. בנוסף, במסגרת הקורסים המוצעים במכללה, ניתן ללמוד הן יצירה של אתרי וורדפרס והן עיצוב גרפי, עיצוב ממשקים ואף שיווק דיגיטלי.

קורס עיצוב גרפי מחיר
1113
קורס עיצוב גרפי מחיר

בעידן הוויזואלי בו אנחנו חיים הגרפיקה משחקת תפקיד חשוב ורבים שוקלים קריירה כמעצבים גרפיים. באנרים מדוגמים, אתרי אינטרנט רספונסיביים, שלטי חוצות שמושכים את העין המתבוננת ועיצוב אפליקציות.
מעצבים גרפיים שולטים בכל התוכנות ויחד עם חשיבה יצירתית יכולים להוציא אל הפועל פרויקטים מעניינים מכל הסוגים ובכל הסגנונות. קורס עיצוב גרפי מהווה את נקודת הזינוק לעבודה בעיצוב גרפי ומתאים לכל בעלי הראייה החזותית, שמחפשים ג'וב שמשלב בין טכנולוגיה לקריאטיביות, שרוצים עיסוק גמיש שמאפשר לעבוד מהבית או מהמשרד, להשתלב בסוכנויות ומשרדי פרסום, חברות בניית אתרים ומיתוג ואפילו הלבשה, הנעלה, חברות פארם ופיננסים.

השקעה משתלמת - מה כולל מחיר קורס עיצוב גרפי?

מי שיחפש קורס עיצוב גרפי מחיר יגלה שההשקעה משתלמת. בעלות של הקורס ניתן להשיג תעודה באחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום בו יכולים להרוויח סכומי כסף יפים, שלא לדבר על מקצוע נדרש בשוק גם בתקופות מאתגרות כפי שראינו בתקופת הקורונה ושממציא את עצמו כל פעם מחדש לפי השינויים הטכנולוגיים בשוק.
בבואכם לבחון קורס עיצוב גרפי מחיר חשוב שתשוו בין מה שאתם מקבלים בכל מוסד לימודים, המוניטין של המוסד, נבחרת הבוגרים, צוות המרצים ומה כולל הסילבוס. כיום הדגש הוא על שליטה בתוכנות ומערכות גרפיות על מנת להוציא תוצרים מרשימים.
בין התוכנות שחובה ללמוד והלימוד שלהן נכלל במסגרת קורס עיצוב גרפי מחיר כולל, ניתן למצוא את תוכנת פוטושופ שבאמצעותה ניתן לחתוך ולערוך תמונות בשכבות רבות ולבצע טרנספורמציה  וכן תוכנת אילוסטרייטר, תוכנה גרפית וקטורית ואין דיזיין לייצוא מסמכים בפורמט PDF. כל תוכנה היא עולם ומלואו וכאשר בוחנים מקרוב מה נותן קורס עיצוב גרפי מחיר מדובר בהשקעה מצוינת שבקורס אחד נלמדות כל התוכנות הנדרשות היום בשוק העבודה ותשמחו לגלות שישנם הרבה קורסים מקצועיים במימון המדינה.
תוכנות אלה נחשבות יקרות יחסית וניתן לרכוש אותן לאחר מכן לעבודה מהבית או שהמעסיקים במסגרת העבודה רוכשים את התוכנה עבור מעצבי החברה. כך או כך, אפשר לשדרג את הביצועים הגרפיים בצורה יוצאת דופן באמצעות תוכנות אלה כמו בעבודה עם אפקטים ושכבות, קומפוזיציה של מלל, כלי תיקון מתקדמים, צורניות, שינויי גודל ושילוב אובייקטים – אין גבול ליצירתיות ולאופציות! 

משלמים ומיישמים – חשיבות הפרקטיקה בלימודי עיצוב גרפי
אחד הדברים החשובים ביותר עבור סטודנטים שמעוניינים להשתלב לאחר קורס עיצוב גרפי בעבודה בפועל ובוחנים את המחיר של הקורס הוא נושא היישום. כמובן שהתיאוריה חיונית להבנה, אך אין כמו העבודה המעשית בשטח. כדאי לבחון אם הקורס אכן כולל משימות והגשת עבודות להתנסות ותרגול אך גם כדי לגבש תיק עבודות מנצח עמו ניתן לצאת לאחר מכן החוצה, למצוא לקוחות או להתקבל למשרות בתחום העיצוב. האם יש עזרה מצד המורים או מנחי הקורס ושיתופי פעולה בין הסטודנטים כשעל מנת להצליח בתחום מאוד חשוב תרגול אינטנסיבי של הכלים הנלמדים. כך כדאי לבדוק אם במסגרת קורס עיצוב גרפי מחיר יש גם פרויקט מסכם כמו למשל, עיצוב גרפי עבור אפליקציה וקורס בניית אתרים בוורדפרס.
תחום העיצוב הגרפי מתרחב ורבים נוגעים במהלך הפעילות המקצועית גם בנושאים של שיווק דיגיטלי על מנת להתאים תוצרים גרפיים לפעולות שיווק וגם בכל הנוגע לעיצוב ממשק וחוויית משתמש. מעצבים דיגיטליים שיודעים לעצב לאתרים ואפליקציות ולהציע חוויית משתמש נוחה כולל עיצוב המציג נכון את ארכיטקטורת המידע. יש לבחון אם כדאי להתמקד בקורס עיצוב גרפי או לשלם מחיר גבוה יותר במסלול רחב שיפתח בפניכם מגוון הזדמנויות לקריירה בעולם הדיגיטל.
זכרו שהמחיר הוא פקטור לבחירה היכן ללמוד, אבל הוא לא השיקול העיקרי וחשוב ללמוד במקום שיעניק לכם את המידע והפרקטיקה וילווה אתכם בדרך להצלחה.

לימודי בניית אתרים אונליין
1122
לימודי בניית אתרים אונליין

מה לומדים בקורס בניית אתרים אונליין ולמה כדאי 

עם הכניסה המסיבית של האינטרנט לחיינו, נראה על פניו כי הכניסה שלו התעצמה, עם חלוף השנים, לכל היבט בחיים. במציאות העכשווית כל בית עסק, שהשם שלו משמעותי בפניו, מקפיד על תחזוקה תמידית של אתר ברשת האינטרנט. לא תמיד ההחלטה על משלח היד בחיים קלה במיוחד, בלשון המעטה. קל וחומר כאשר לא קיימת וודאות לגבי ההמשך, בתום השקעה בלתי נדלית של כסף וזמן רב ללמידה של מקצוע חדש כמו שתרכשו בקורס בניית אתרים. בשל כך, חשוב לבסס את ההחלטה על לימודים שיכולים לספק מקצוע נחשק. הישג כזה אפשרי על ידי לימודי לימודי בניית אתרים אונליין. מי שסיים לימודים אלו יכול, על ידי טכנולוגיות עכשוויות ומתקדמות, להיות מומחה בתחום של בנייה של אתרים מתקדמים לקהל הרחב. אך למידה בכל מקום - ממש לא באה בחשבון. עליכם לבצע הרשמה ללימודים במקום מקצועי ואיכותי, כמו למשל – מכללת תפנית.

מדוע צריך למצוא מקום לימודים מיטבי, לשם לימודי קורס בניית אתרים באינטרנט?

כאשר מעוניינים בצליחה של לימודי בניית אתרים אונליין, נדרשת מציאה של מקום לימודים בעל מוניטין. אותו מקום לימודים צריך להתכתב בהצלחה עם מסגרת התקציב שלכם. ללמד אתכם תכנים איכותיים. להקפיד על כמות מועטה של סטודנטים בכל קורס. ולהקפיד כי כל הסטודנטים יהיו ברמה פחות או יותר זהה. יגענו ומצאנו. הרשו לנו להכיר לכם את מכללת תפנית. המכללה מתחייבת לספק לכם את הכלים הכי מובילים כיום, לשם בנייה של אתרי אינטרנט. ההמלצות של מכללת תפנית, לדוגמא, לימודי בניית אתרים בוורדפרס. מדוע? בוודאי אתם סקרניים להבין. ובכן, זאת השיטה הכי פופולרית כיום. במכללת תפנית מחלקים לכם את הלימודים לשלושה תחומים. בהתחלה תלמדו עיצוב ובנייה של אתרים מתקדמים ורספונסיביים. בהמשך תלמדו עיצוב, אשר נועד לשפר ולהשפיע על מי שמשתמש באתר. ולסיום, תעברו סדנה של שיווק דיגיטלי, להכרה של הכלים הכי משמעותיים, לשם ניהול שיווק ברשתות חברתיות.
הערך המוסף שמשיגים מתוך קורס בניית אתרים באינטרנט

בוודאי כולכם מסכימים אתנו, שמעבר לעובדה כי חשוב ללמוד, חשובה יותר מציאה בסיום הלימודים עבודה, פרנסה. על מנת להשיג זאת, כדאי שתמצאו מקום פנומנלי ללימודי לימודי בניית אתרים אונליין. מקום לימודים שבו מתבצעת סינרגיה של עזרה עם ראיונות עבודה בתחום הנלמד. מקום שמתחייבים, לפחות לעזור, במציאה של עבודה. מכללה שמקפידה על הדרכה אל מול הפנים שלכם. מקום שבו לומדים תוך כדי הקפדה על קיום אינטראקציה עם עוד סטודנטים, למידת כלים פרקטים למקצוע כמו בקורס פוטושופ אונליין. מקום ייחודי, שבו אפשר להגיד ולשאול כל מה שהנכם חפצים. הגיע הזמן להסיר כל דאגה מלבכם. חקרנו ובדקנו. מצאנו מקום מושלם, שעונה על כל הקריטריונים שצוינו לעיל, והוא בפירוש מכללת תפנית.

 

קורס אוטוקאד מחיר
1127
קורס אוטוקאד מחיר

קורס אוטוקאד מתאים לבעלי מקצוע מתחום האדריכלות, העיצוב כמו גם ההנדסה – בין אם מדובר על מהנדסים, סטודנטים, הנדסאים, שרטטים, מעצבים תעשייתיים, מעצבי פנים, אדריכלי נוף ושאר טעמים. הקורס מעשיר את התלמיד ברבדים מקצועיים הקשורים לעבודה עם תוכנת אוטוקאד. המחיר של קורס אוטוקאד נקבע על בסיס תמחור רשמי.

המחיר של קורס אוטוקאד משתנה על בסיס מקרה

הרי זה נחמד ויפה שניתן ללמוד מיומנויות הקשורות לתוכנת אוטוקאד (AUTOCAD), ושהדבר יכול לשמש בעלי מקצוע בתחום האדריכלות, ההנדסה והשרטטות (וכל הגוונים הקיימים). ועם זאת, במה מדובר? מדוע שיהיה ערך בעבודה עם תוכנה שכזו? לתמציתו של עניין, תוכנת אוטוקאד (מביתה של אוטודסק), היא תוכנה ידועה באופן יחסי בתחום השרטוט. לפחות ברובד של הכלים הדיגיטליים. רבים ממשרדי האדריכלות – הן בארץ והן מחוצה לה – משתמשים בה או לפחות יודעים עליה והיכולת להתמחות בה יכולה לאפשר לאדם להשתלב לתוך ארגון שעושה בה שימוש. במהלך לימודי אוטוקאד במכללה תלמדו על כל הפיצ'רים והשימושים שיש לתוכנה להציע ותעברו גם הכשרה מעשית בה תתנסו פיזית בתוכנה.

קורס אוטוקאד, נועד ללמד את המשתמש את הכישורים הבסיסיים ביותר לכל הפחות, שכן כל קורס מציע את סט הכישורים המוצהר וכל מכללה ומקום לימודים נותן את הדגש שלו על חומר הלימוד. המטרה היא לצאת לעולם, עם ידע מעשי ושימושי בתוכנת אוטוקאד. המחיר של קורס אוטוקאד נקבע, כאמור לעיל, על פי מחיר מחירון של המכללה, שזה אומר שכל מכללה מתמחרת באופן שונה. פחות עבור קורסים בסיסיים יותר, ויותר עבור קורסים מעמיקים יותר. כאשר בוחרים בקורס אוטוקאד מחיר הוא הנתון הפחות מרכזי שיש לקחת בחשבון בעת הרשמה למכללת מסוימת. עלינו לעשות בדיקה ולבדוק היבטים נוספים כמו ביקורות הבוגרים, אחוזי ההצלחה בבחינות והיחס הניתן לסטודנטים. במסגרת הלמידה, ניתן לגלות שיטות ממקצועיות לשרטוט מדויק, פקודות (בתוך התוכנה) ליצירת אובייקטים שיאפשרו לעשות בהם מניפולציה. לעבוד בשכבות (בתוך התוכנה), לעבוד עם טקסט. עם מידות ולהדפיס (כמו גם לשמור) בכל מיני ווריאציות ודרכים. וזהו כמובן, רק חלק מן התוכן הלימודי האפשרי.

על מכללת תפנית

מכללת תפנית מציעה פגישת ייעוץ ללא עלות (וללא התחייבות), כדי לספק הכוונה ו/או מידע על אי אילו מהקורסים שמציעה. ניתן למצוא במכללה קורסים שונים הקשורים לניהול ויצירה של חנויות אינטרנטיות, עיצוב גרפי ואפילו שיווק דיגיטלי. המכללה קיימת כבר 40 שנה, ומלמדת עיצוב גרפי בהתאם לדרישות משרד העבודה.

קורס פוטושופ למתקדמים
1151
קורס פוטושופ למתקדמים

תוכנת פוטושופ הינה אחת מתוכנות העריכה הגרפית, הנפוצות והמוכרות ביותר בעולם. נפוצה במיוחד בשוק של עיבוד תמונות מפת סיביות. התוכנה נמצאת בשימוש נרחב בעולם העיצוב הגרפי, הצילום ואף עולם הפרסום. אנשים שעוסקים בתחום, ואשר עושים שימוש בתוכנה זו, וגם לאחר היכרות של תוכנת הפוטושופ הבסיסית, יכולים ללמוד קורס פוטושופ למתקדמים.

קורס פוטושופ למתקדמים, מההיבט של גרפיקאים

קורס זה מעמיק את הידע על דרכים נוספות ומתקדמות לעיבוד תמונה וליצירה של עבודות מורכבות. כמו למשל - שיטות לריטוש, או לחלופין חידוד וטשטוש לשיפור התמונה, וכדומה. קורס פוטושופ למתקדמים לגרפיקאים מציע מגוון נרחב של נושאי לימוד, כדוגמת - כלים וקטורים ומסכות וקטוריות, טיפים ושיטות עבודה מתקדמות. ניהול שכבות וקומפוזיציות, וכן כיול ושימוש בפרופילים. בניות וצריבות מתקדמות וכיוצא בזאת. קהל היעד של הקורס הזה הינו גרפיקאים, מעצבים ומבצעים גרפיים, שעובדים עם תוכנת פוטושופ. תנאי הקבלה ללימודים הם מועמדים בעלי ניסיון של שנתיים לפחות בתחום, ושליטה בתוכנת פוטושופ הבסיסית. ואם זה לא מספיק, לקורס פוטושופ מחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס.

קורס פוטושופ למתקדמים, מהאופק של הצלמים

תוכנית הלימודים של קורס פוטושופ למתקדמים צלמים עוסקת בשימושים מתקדמים בתוכנת פוטושופ, לצורכי הצילום הדיגיטלי. במהלך הלימודים מתקיימת התוודעות למנעד נרחב של הכלים והטכניקות המתקדמות של תוכנת הפוטושופ. כמו גם, עורכים הכרות עם השימושים הרלוונטיים לביצוע תיקונים מתקדמים, עריכה ועיבוד של תמונות. בין התכנים העיקריים שנלמדים, ניתן ללמוד את הדברים הבאים:

 • קיצור דרך במקלדת.
 • תיקוני חשיפה וניגודיות.
 • חיבור תמונות ואפקטים.
 • המרה של תמונות מצבעוני לשחור לבן.
 • ריטוש מקצועי.
 • חדר חושך דיגיטלי.

קורס פוטושופ למתקדמים – להתמקצע עם השינויים

עם התפתחות הטכנולוגיה, החידושים והשינויים היומיומיים בעידן של היום, חשוב מאד להיות עם היד על הדופק. וללמוד דברים חדשים כל הזמן, כדי לא להישאר מאחור. בעלי מקצוע, אשר עובדם עם תוכנת פוטושופ שהיא תוכנת עיצוב גרפי מהמובילות בעולם, מחפשים קורס פוטושופ למתקדמים, שאותו מלמדים המרצים המקצועיים ובעלי הידע הנרחב ביותר. אותם ניתן למצוא במכללת תפנית.

מדוע כדאי לכם להצטרף ללמוד בין שורותינו?

מכללת תפנית הינה מכללה, שבה ניתן ללמוד את כל ההיבטים של קורס פוטושופ למתקדמים במקצועיות רבה. תוך כדי קבלת כלים ומיומנויות חדשים ומעשירים.

לימוד גרפיקה ממוחשבת
1132
לימוד גרפיקה ממוחשבת

לימוד גרפיקה ממוחשבת, הוא מנת חלקו של קורס לימודי הקשור לתחומי העיצוב הגרפי ותכני הדיגיטל. במכללת תפנית ניתן לגלות מגוון מסלולי לימוד שיש להם יד ורגל בדבר. המכללה מצהירה באתר, כי היא משתדלת לעדכן את הקורסים שלה באופן שוטף, כדי שיהיו בהלימה עם ההתפתחויות הטכנולוגיות ושלל צרכי השוק – בהתאם להווייתם המשתנהלימודי גרפיקה ממוחשבת במכללה מרכזים בתוכם את כל הנושאים החשובים בעולם העיצוב הגרפי תוך שילוב תרגול מעשי לצבירת ניסיון כבר במהלך הלימודים.

קורס לימוד גרפיקה ממוחשבת למתעניינים

מי שרוצה ללמוד קצת גרפיקה ממוחשבת, יכול להתעניין בקורס לימוד גרפיקה ממוחשבת, שמציעה מכללת תפנית. במסגרת הקורס, מתאפשרת הכשרה מקצועית בשלוש תוכנות גרפיות משמעותיות בעולם העיצוב הדיגיטלי. מדובר על פוטושופ, אילוסטרייטור ואפילו אינדזיין. יש אנשים שיכולים להגיע לקורס שכזה ללא ניסיון, ויש אנשים שיכולים להגיע אליו עם ניסיון רב. ייתכן, שתוכנות שכאלו מעניקות את האפשרות להגיע לרמת התמחות כה גבוהה, שגם אנשים שעובדים איתן זה שנים רבות – לא בהכרח יודעים הכל, או לא כל מה שניתן לעשות על ידן.

מכללת תפנית מבקשת לספק הכרות בסיסית עם תוכנות אלו, כמעין מצע מקצועי מספק, שיתמוך בעבודה קרייריסטית ויצירתית בעולם העיצוב הגרפי. הקורס יכול להתאים לאנשים עם ניסיון מקצועי ותיאורטי קודם בעולם הגרפיקה והעיצוב, הצילום ובשלל עולמות תוכן אחרים – ואפילו למי שאין לו ניסיון קודם. הקורס יאפשר הכרות, בסיסית לכל הפחות, עם התוכנות המצוינות לעיל עד לרמה של הכרות מסודרת ומקצועית עם ארגז הכלים שהן מאפשרות. קורס גרפיקה ממוחשבת במכללת תפנית יפתח ללומדים בו צוהר לעולם העיצוב ומגוון התחומים בו. הקורס המדובר מספק כ-160 שעות לימוד אקדמאיות, יחד עם ימי תרגול מעשיים שיהיה נוכח בהן מדריך מקצועי, שביכולתו לספק ליווי מקצועי בעתות תרגול אלו.

קורס לימוד גרפיקה ממוחשבת במכללת תפנית

קורס לימוד גרפיקה ממוחשבת, יוצא באופן פרונטלי הן בראשון לציון והן בחולון. אף במסגרת קורסי ערב והן במסגרת קורסי בוקר. בנוסף, קיימת אפשרות למפגשים ווירטואליים. ניתן ליצור קשר עם מכללת תפנית לפרטים נוספים ואפילו לתיאום מפגש ייעוץ ללא עלות או התחייבות.

לימודי עיצוב ממשקים
1133
לימודי עיצוב ממשקים

לימודי עיצוב ממשקים מאפשרים לתלמידים את היכולת להתמחות בכלים המעשיים הקשורים לקורסי UX/UI. במסגרתם, ניתן לגלות מהו הבסיס התיאורטי (ואפילו המעשי) לעיצוב ממשקים, ועבור כך יינתן ליווי והדרכה אישית, עזרה ביצירת תיק עבודות ואפילו פרויקט מעשי שנכלל במסגרת הקורס. הקורס יעסוק בלימוד עיצוב ממשק משתמש מא' ועד ת' תוך מתן כלים וידע מעשי שיסייע בהבנת התחום על כל רבדיו.

קורס לימודי עיצוב ממשקים לאנשים עם התכווננות טכנולוגית 

קורס לימודי עיצוב ממשקים, לא דורש ידע מוקדם – שכן הוא יכול להיות בסיסי להפליא ומתאים לחדשים בתחום. הקורס אכן מוכוון על עבודה ייעודית בתחום עיצוב הממשקים, ומתאים לאנשים שמעוניינים להרחיב באופן ברור את יכולותיהם המקצועיות בתחום. בדומה לקורס עיצוב אתרים במכללה, לימודי עיצוב ממשקים במכללה יעניקו לכם ידע בעיצוב ממשקים וחווית משתמש ברמה גבוהה. כחלק מההכנה לקורס, יהיה נכון לפתח היכרות (או להכין מראש היכרות שכזו), עם תוכנות גרפיות ידועות וייעודיות כמו פוטושופ או אילוסטרייטור. ניתן ליצור קשר עם מכללת תפנית כדי לזהות אילו מן המלצות והכנות מקדימות ניתן לקבל טרם הכניסה או ההכוונה לקורס.

הקורס דורש כ-43 שעות אקדמאיות, וניתן להשתתף בו במסגרת פרונטלית בחולון (ברחוב ההסתדרות 54), כמו גם בראשון לציון (ברחוב עין הקורא 10). בסופו של הקורס, תינתן תעודה מטעם המכללה. כמו גם, יושלם פרויקט מעשי ויהיה תיק עבודות בתוקף - כך שניתן יהיה להראות למעסיקים פוטנציאליים מהו סט הכישורים, היכולות והתוצרים הקיים. מעבר לכך, תינתן האפשרות לפתח כישורים מעשיים תוך כדי הכשרה, מה שיכול לתרום לאנשים שמשקיעים את סט הכישורים הזה בעסקים שהם מנהלים ולהשתמש בו כדי למנף את הפעילויות העסקיות שלהם. ניתן לגשת לקורס הלימוד כדרך מסלולי ערב.

לסיכום,

בסיומו של הקורס, התלמיד יחזיק בארגז כלים שיאפשר לו לעצב ממשקים עבור תוכנות וממשקים טכנולוגיים, בין אם עבור פרויקטים אישיים או עבור פרויקטים מקצועיים. מכללת תפנית מציעה קורסים שונים מזה כמה עשורים וכהצהרתה, רבים מהקורסים שמציעה מתאימים לדרישות משרד העבודה.

קורס אנימציה מחיר
1134
קורס אנימציה מחיר

קורסי אנימציה יכולים להתאים לאנשים שרוצים לפתח יכולות בתחום זה – בין אם ברמת התחביב או ברמת ההתכווננות המקצועית והעסקית. במכללת תפנית ניתן לרכוש כישורים שכאלה כדרך מסלולי לימוד אנימציה – בין אם מדובר על קורסי אפטר אפקטס, או 3DMAX באופן פרטני או קורסי אנימציה כלליים. למי ששואל, המחיר של קורס אנימציה יכול להיות מותאם אישית פר תלמיד, או כללי פר מחירון.

קורס אנימציה במחיר הולם

יצירה של תיק עבודות כמו גם יכולות מקצועיות ברורות בתחום האנימציה, יכולות לאפשר לאנשים לעבוד כאנימטורים בתעשיית המדיה. כאמור, מכללת תפנית (המציעה קורסים זה כעשרות עשורים, ורבים מהם כדרישות משרד העבודה), מציעה קורסים שונים המאפשרים רכישה של יכולות מקצועיות אלה. לימודי אנימציה במכללה יכשירו אתכם ויעניקו ארגז כלים וידע מעשי בתחום עשיר זה. בין אם מדובר על מסלול לימודי אנימציה באופן כללי, ובין אם מדובר על מסלול אפטר אפקטס או 3DMAX באופן פרטני. ניתן להיוועץ עם צוות המכללה כדי לזהות איזה מסלול יכול להתאים, פר מקרה. וכמובן כדי לקבל מושג על המחיר של קורס אנימציה.

כחלק מהקורסים בתחום לימודי האנימציה שמציעה מכללת תפנית, ניתן ללמוד גם כיצד להשתמש בתוכנת ה-flash-, אשר מאפשרת לייצר משחקים, סרטוני אנימציה, מצגות אינטראקטיביות, באנרים ואפילו אפליקציות. במסגרת קורס זה, מדובר במתכונת של קורס פרטי – תלמיד אחד ומורה אחד. על כן, מערכת השעות גמישה, ברמת בחירה המועדים. במסלול זה ניתן לקבל כ-20 שעות לימוד, או להרחיב לכדי 40. הקורס יכול להתאים לגרפיקאים – אלו שכבר מחזיקים במיומנויות עיצוב, גרפיקה ואפילו בניית אתרים. במסגרת קורס זה, המחיר של קורס אנימציה, יכול להיות בהתאם לנסיבות התלמיד ובקשותיו.

קורסי אנימציה נוספים ממכללת תפנית

יתרה מכך, ניתן ללמוד קורסים אחרים שמציעה המכללה - כמו אלו הקשורים לעבודה עם תוכנת אפטר אפקטס. קורס אפטר אפקטס יכשיר את הסטודנטים להשתמש במגוון השימושים שיש לתוכנה להציע. שכן, בסיומו של קורס העונה לשם זה - ניתן יהיה להחזיק במספר מיומנויות הקשורות לעבודה עם תוכנה זו. קורס זה יכול להיות שימושי הן לצלמים, הן גרפיקאים, הן עורכי וידאו והן אנשים "מן היישוב" שהיו רוצים לדעת עוד על יצירת אנימציה באמצעות תוכנות ייעודיות במחשב.

קורס אפטר אפקטס
1135
קורס אפטר אפקטס

קורס אפטר אפקטס, באופן ברור וניכר – נועד לעזור לתלמידים לרכוש את המיומנויות הרלוונטיות, כדי לתפעל נכונה ולייצר תוצרים במסגרת עבודה עם תוכנת אפטר אפקטס. תוכנה זו, משמשת ככלי ייעודי ליצירת גרפיקה ואנימציה ממוחשבת. במסגרת לימודי אפטר אפקטס במכללה תיחשפו לשימושים השונים בתוכנה ומגוון סוגי הפרוייקטים שניתן ליצור באמצעותה. הקורס יכול להתאים לבעלי מקצוע בתחום הצילום, עריכת הווידאו, הגרפיקה והעיצוב שבכוונתם להרחיב את סט כישוריהם – כמו גם לאנשים שלא מגיעים מתחומים מקצועיים אלו.

מאפייני קורס אפטר אפקטס

קורס אפטר אפקטס, מוצע מטעם מכללת תפנית אף בחולון והן בראשון לציון – לבחירת התלמיד. הקורס יאפשר לתלמיד לרכוש מיומנויות בסיסיות, או מתקדמות – תלוי במפרט הקורס ובציפיות המורה והתלמיד ובהתכווננות של הקורס עצמו. בסיומו, ועם השלמתו של הקורס תהיינה זכאות לקבלת תעודת "סיום קורס אנימציה באפטר אפקטס", מטעם המכללה. מכללת תפנית פעילה זה כמה עשורים, ולהצהרתה, מציעה מספר קורסים המתאימים לדרישות משרד העבודה. באופן כללי, מדובר בקורס פרטי במתכונת של אחד על אחד. על פי כן, או בנוסף לעובדה זו – התלמיד בוחר את מועדי הקורס, בהתאם להעדפותיו ובתיאום עם המרצה. הקורס יכול להימשך למשך 20 שעות במתכונתו הבסיסית, או כ-40, במתכונתו המורחבת.

קצת על תוכנת אפטר אפקטס

אם נרצה לדבר בשפה מקצועית וטכנית, נוכל להגיד שבמסגרת העבודה עם תוכנת אפטר אפקטס, ייפתחו תהליכים הקשורים לעבודה עם שכבות (מושג מקצועי), המסודרות על בסיס רצף זמן, או טיימליין. הדבר מאפשר יצירה של קומפוזיציות מתוך חומר גלם של תמונות דוממות, כמו גם מקטעי וידאו. לימוד גרפיקה ממוחשבת תוך שימוש בתוכנת אפטר אפקט יכול לסייע לסטודנטים בהבנת התחום בצורה טובה יותר ומעשית. כדרך עבודה עם התוכנה, ניתן להשפיע על מאפיינים הקשורים למדיה, הנקראים מיקום, שקיפות (וכן הלאה) – עבור כל שכבה בקומפוזיציה. כמו גם, להוסיף לה אפקטים. אם ההסבר הזה נשמע לא ברור – אפשר לפשט אותו כדרך השוואתה של תוכנת אפטר אפקטס לזו של פוטושופ. שכן, יש כאלו שיעשו את ההשוואה ויכנו אותה כ-פוטושופ של הווידאו. כפי שלוקחים תמונה ועורכים אותה בפוטושופ, כך גם במסגרת קורס אפטר אפקטס ניתן לקחת תמונה, אוסף תמונות ואפילו מקטע/י וידאו, ולערוך בהתאם.

לימודי גרפיקה ועיצוב
1142
לימודי גרפיקה ועיצוב

חשבתם ללכת על לימודי גרפיקה ועיצוב? הירשמו לקורס עיצוב גרפי במכללה.

מכללת תפנית היא המקום המושלם עבורכם. אצלנו תקבלו את כל הכלים על מנת להפוך למעצבים גרפים מהשורה הראשונה. מעצבים שם הולך לפניהם והעבודות שלהם מדברות בעד עצמן. 

לימודי גרפיקה ועיצוב

על מנת להפוך למעצבים גרפים שעובדים חזק, בין אם כשכירים ובין אם כפרילנסרים, לא מספיק הכישרון. עליכם להתמקצע במספר כלים ותוכנות חשובות המהוות את הבסיס ליצירת המוצרים שתצליחו להוציא אל הפועל. 

כישרון לצייר או מחשבה ויזואלית הם מצוינים אך על מנת להוציא לפועל רעיון קונספטואלי עליכם לשלוט בתוכנות עריכה שונות. 

אצלנו במכללת תפנית שמים דגש רב על לימודים פרקטיים.

אנחנו מלמדים אתכם את כל המקצוע החל מהשלב התיאורטי ועד לשלב שבו הולכים יחד לבית דפוס על מנת להבין את המערכת. 

במהלך הלימודים תלמדו על תוכנות פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ועוד..

כמו כן יש לנו קורסים נוספים כגון בניית אתרים בוורדפרס,לימודי עיצוב UIUX ועוד.

השוק כיום צריך עוד ועוד מעצבים גרפיים לכן במכללת ת0פנית ניתן להירשם גם לקורס עיצוב גרפי אונליין שניתן ללמוד מכל מקום ובכל זמן. כל עסק שמכבד את עצמו זקוק ללוגו, לסלוגן, לברושור, לעיצוב שקיות, לאפליקציות ועוד ועוד…

מעצבים גרפיים הפכו להיות עם השנים מצרך מבוקש שערכו עולה בכל שנה שעוברת. 

מדוע זאת?

הערך המיתוגי קיבל יותר מקום. ככל שיש יותר עסקים, ככה העסק צריך לעבוד קשה יותר על מנת להבדיל עצמו. כאן אתם נכנסים לתמונה ופה עבודת המעצב חשובה ביותר. 

עסק מכובד זקוק לכם על מנת שתהפכו את הרעיון הטקסטואלי שלו לערך ויזואלי שניתן להתחבר אליו. לעתים קרובות לקוחות לא מצליחים בעצמם להבין כיצד הם רוצים שהדברים יראו. אחד הנושאים החשובים שאנו מלמדים הוא חשיבה קונספטואלית. הבאת רעיון טקסטואלי לכדי משהו מוחשי. 

ככל שתשכילו להיות מדויקים יותר עם רעיון הלקוח,ככה תעבדו פחות קשה ויותר מתגמל. לקוח שאהב עבודה שלכם ירצה לחזור אליכם שוב ושוב. 

על כן לימודי גרפיקה ועיצוב לומדים רק במקום איכותי שיכול להפוך אתכם ללא פחות ממקצוענים בתחום.

המחיר של קורס לימודי UI UX
1148
המחיר של קורס לימודי UI UX

אחד הדברים החשובים אותו לוקחים בחשבון לפני הלימודים, הינו המחיר של קורס לימודי UI UX. איכויות למידה גבוהות, שימת דגש על הבנת החומר הנלמד במהלך הקורס. כמו גם ליווי אישי וצמוד לכל סטודנט ועוד, הם חלק בלתי נפרד מהלימודים במכללת תפנית. קורס UI UX במכללה מעניק לכל התלמידים בסיס איתן בתחום וארגז כלים מעשי שישרת אותם בעתיד. מעבר לכך, המחיר ללימודי UI UX במכללת תפנית הינו מחיר אטרקטיבי.

מהו ממשק המשתמש, UI UX?

זהו אחד המרכיבים הקריטיים ביותר בכל אתר אינטרנט, ולעתים עליו קמה ונופלת הצלחתו העסקית של אותו אתר אינטרנט. ממשק המשתמש משלב בתוכו את אופן בניית האתר בהתאם לשימושו, תוך כדי הנגשת האתר בקלות לחיפושים בתוכו אחר מידע רצוי ומבוקש. גורם חשוב נוסף הוא המטרות העומדות בפני בעל האתר. ככל שאתר האינטרנט שלו יהיה קל ונגיש יותר לקהל היעד, כך הצלחתו העסקית תהיה גדולה וענפה יותר. לכן, מכללה טובה כדוגמת מכללת תפנית, בה הלימודים מקצועיים ומקיפים, לצד המחיר של קורס UI UX השווה לכל כיס, היא מכללה בה ניתן למצוא מענה ללימודים אלו.

נושאי הלימוד בקורס ללימודי UI UX

 • מחקר ותהליך עבודה. שלבי תהליך אפיון ועיצוב חוויות המשתמש, התוצרים המקצועיים שמוצגים ללקוח בכל שלב בתהליך המחקר.
 • עיצוב מידע. מהו עיצוב המידע המתאים לכל מקרה ומקרה? עיצוב המידע באופן פשוט, קל ונוח לסריקה ושימוש.
 • יכולת הנעה של האתר הנבנה, והבאתו להצלחה עסקית באינטרנט.
 • הצלחת האתר משולבת יחד עם הצלחת התכנים אותם הוא מקדם, יחד עם קלות החיפוש בו.

לסיכום,

מכללת תפנית מתמחה בלימודים בתחום זה, עם צוות מומחים בתחום. רובם שותפים לחקירת תחום זה ולהבאתו לכדי אומנות ברורה. מעבר לכך, תפנית מציעה עשרות קורסים מבוקשים בתחומים נוספים.  לצד מקצועיות גבוהה של החומר הנלמד, המחיר של קורס UI UX במכללת תפנית הינו מחיר כדאי ביותר. שילוב מנצח של חדוות למידה מאתגרת, עם יחס אישי ומקצועי, לצד יכולת לשלם על לימודים אלו בקלות רבה יותר.

קורס פוטושופ בסיסי
1160
קורס פוטושופ בסיסי

יש דברים שממש לא מומלץ להתחיל אותם "בגדול". בפרט שזה נוגע ללימודים. קל וחומר כאשר מדובר בקורס פוטושופ בסיסי. לימוד פוטושופ צריך להיעשות בצורה הדרגתית ויסודית, זוהי תוכנת עיצוב גרפי מתקדמת שיש ללמוד על כל תכונותיה בצורה מלאה על מנת להפיק ממנה את המיטב. אי אפשר להיות מאסטרים למן הרגע הראשון. צריך לעצור רגע ולחשוב איך הכי נכון לרכוש מיומנויות מצוינות, בכל מה שמתכתב עם תוכנת הפוטושופ האגדתית. מדובר אודות הכשרה בסיסית, שאכן עשויה לעשות את כל ההבדל בניהול יום יומי של חברות קטנות, כמו גם של חברות בינוניות.

האם קורס פוטושופ בסיסי יהיה לכם לעזר בחינוך הילדים שלכם?

אכן, קורס פוטושופ בסיסי יהיה לכם לעזר בחינוך הילדים שלכם. אתם בטח שואלים את עצמכם למה? אז מטבע הדברים, ילדים נולדים עם חוש היצירתיות. שמומלץ בחום לתמוך בו ולעודד אותו. על מנת להפוך את היצירתיות של הילדים שלכם לתכונה של פרודוקטיביות, לימודים אלו יתנו לכם את הכלים הנכונים. מכיוון שהילדים של היום, עוד לפני שהם למדים ללכת, הם מבינים כל מה שקשור למחשבים, למידת הקורס הבסיסי של פוטושופ תעזור לכם לכוון אותם. באמצעות הלימודים, תהפכו את המיומנות שלהם להרבה יותר חזקות. ותצליחו לעודד את החשיבה שלהם מחוץ לקופסא.

איך לימודי קורס פוטושופ בסיסי תומכים במאמצי השיווק של בתי עסק קטנים או בינוניים?

אם יש משהו שכל בעל עסק יודע כיום, הוא שחייבים להשקיע בשיווק העסק. בעוד שדרכי השיווק עשויות להיות יקרות למדי, כמו למשל – פרסום ברשת האינטרנט. אפשר לחשוב על דרכים חלופיות וזולות יותר. באם תוציאו את העובדים שלכם, ללימודים אצלנו, במכללת תפנית, העובדים יקבלו את ההכשרה הבסיסית הכי מתאימה, לצורך שכלול היכולות השיווקיות שלהם. לקורס פוטושופ מחיר אטרקטיבי ומשתנה בין מכללה למכללה, אך אל תתנו למחיר הקורס להשפיע על ההחלטה שלכם ללמוד, מכוון שברוב המקרים עם סיום הלימודים תוכלו להחזיר את ההשקעה באמצעות יישום החומר שלמדתם. וכהרף עין, לפני שבכלל תשימו לב, הם יהיו מסוגלים לייצר בשבילכם שפע של תוצרים מעוצבים לפרסום. כמו לדוגמא – שלטים, חוברות, מדבקות, ועוד מוצרים רבים וטובים.

 

קורס פוטושופ למתחילים
1161
קורס פוטושופ למתחילים

כדי להתמקצע בכל דבר, יש להתחיל למן ההתחלה. ואין זה שונה כאשר מדובר אודות קורס פוטושופ למתחילים. במידה ובורכתם בכישרון של עין חדה ויכולת עיצוב, כדאי שתחשבו על נתיב לימודים מהסוג הזה, שיוציא מכם את המיטב ויעניק לכם סיפוק עצום, תוך פתיחת דלתות לעולם מרתק. כמו לדוגמה – תעסוקה אצל חברות לעיצוב אתרים. בתי דפוס. סוכנויות לשיווק. עיתונות או סטודיו לצילום, וכיוצא בזה. לימודי פוטושופ במכללת תפנית מתאימים לכל המעוניינים לפתח את כישורי העיצוב והשיווק שלהם, תוך מתן ליווי אישי והענקת כלים מעשיים לעבודה בתוכנת העיצוב. לצד הלימודים המעשיים, מכללת תפנית מאפשרת לבוגריה להכין תוך כדי הקורס תיק עבודות מרשים. שייצג אתכם ואת כישוריכם נאמנה. אין כל ספק שתיק עבודות זה ירשים את בעלי העסקים, שאצלם תרצו לעבוד, ומפה הדרך שלכם לביסוס הקריירה קצר מאוד.

האם קורס פוטושופ למתחילים יפתח בפניכם צוהר בפני קריירה חדשה?

לעתים, בעיקר שיש ילדים קטנים, נוצר הצורך לעבוד יותר מהבית. בעוד שאפשרויות העבודה מהבית הן רבות, בדרך כלל מדובר אודות עבודות שאינן נושאות רווח בצדן. מאידך, מי שמשכיל לצלוח קורס פוטושופ למתחילים, עשוי לסלול לעצמו את האפיק החדש של קריירה מאוד מתגמלת. מן ההיבט האחד, תשיגו לעצמכם תחום עבודה מרתק. ומן ההיבט השני, תזכו להיות מועסקים בשכר מתגמל לחלוטין. וכך תתפסו "שני ציפורים במכה אחת". אומנם ההתחלה עשויה להיות קשה ומאתגרת למדי, אבל זה תלוי במקום הלימודים. במידה ותירשמו למכללת תפנית, תהיה לכם "התחלה רכה", בליווי של צוות מרצים שיתחשב בקשיים, ויעשה הכול כדי להקל עליכם. 

כיצד לימודי קורס פוטושופ למתחילים יחשוף אתכם לקהל הרחב?

מרבית בני האדם, אשר נכנסים לבקר באתרי האינטרנט, מתעלמים מן התוכן בהם. מה שסוחף אותם ויוצר בהם השראה הינם התמונות. במידה וגם אתם חשים כך, כי אז קורס פוטושופ למתחילים ממש תפור עליכם. היכולת של חשיבה מחוץ לקופסה, יסייע בידכם לקבל את הרעיון באמצעות הבנת התוכן באתר וקישור לתמונות יצירתיות, שיכולות להוסיף צבעוניות ורגש ולהמחיש לגולש יותר טוב את המילים הכתובות. קורס פוטושופ בסיסי מתאימים למתחילים בתחום ועובר על כל הנושאים והפיצ'רים הבסיסיים בתוכנה שמסייעים למעצבים הגרפים ליצור עיצובים מקוריים ומגוונים. בקורס שלנו תלמדו את כל רזי המקצוע, למן ההתחלה, ותרכשו כלים ומיומנויות, שיקדמו אתכם בהבנה של תוכנת פוטושופ. ומה שהכי חשוב, שכל יצירה, שתיוולד בקורס מתחילתן, תחשוף אתכם לקהל הרחב.

קורס עיצוב גרפי בראשון לציון
1112
קורס עיצוב גרפי בראשון לציון

בעולם היום הביטוי הגרפי מתכתב עם מגוון רחב של תוכנות גרפיות מהמתקדמות והמקצועיות ביותר. זוהי הסיבה שאתם לא יכולים להישאר מאחור, ועליכם להכיר את התוכנות המובילות. קורס עיצוב גרפי בראשון לציון במכללת תפנית הוא מה שאתם זקוקים לו כדי להצליח בשוק העבודה.

שלושת התוכנות המובילות בעיצוב גרפי 

במסגרת קורס עיצוב גרפי בראשון לציון תערכו היכרות עם תוכנת פוטושופ, תוכנת אילוסטרייטור ותוכנת אינדיזיין, המהווים שלושה כלים חשובים מאוד בתחום העיצוב הגרפי.

תוכנת פוטושופ היא מהתוכנות המובילות בתחום עיצובן, עיבודן ועריכתן של תמונות. תוכנה זו משמשת אנשי מקצוע רבים מתחומים וענפים שונים. היא משמשת את המעצבים הגרפיים, הצלמים, האדריכלים, מעצבי הפנים ועוד רבים אחרים. לימודי הפוטושופ יקנו לכם מיומנויות עבודה שיאפשרו לכם להכיר את כלל הפונקציות המקצועיות שלה. ובאמצעותם תוכלו ליצור אלמנטים ויזואליים שונים.

תוכנת אילוסטרייטור מהווה תוכנה גרפית וקטורית. באמצעותה ניתן ליצור אלמנטים גרפיים בעלי דיוק רב. התוכנה משמשת ליצירת סימלולים, כלומר לוגואים, ואייקונים ויזואליים נוספים, כולל אלמנטים גרפיים תלת מימדיים.

התוכנה השלישית היא האינדיזיין המשמשת לצרכי הוצאה לאור. באמצעותה ניתן לעצב, לעמד ולערוך קטלוגים, חוברות, מגזינים, עיתונים, ברושורים ועוד. הקורס כולל גם הכרה עם טכניקות ההעמדה הטקסטואלית.

לימוד קורס עיצוב גרפי בראשון לציון

קורס עיצוב גרפי בראשון לציון נלמד במכללת תפנית שהוקמה בשנת 1986 בעיר. זוהי המכללה המובילה בתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית, כמו גם בתחום עיצוב ובניית אתרים.

הלימודים במכללה בנויים על 80% שיעורים מעשיים, ו- 20% שיעורים תיאורטיים. כל סטודנט מכין לעצמו תיק עבודות שבאמצעותו יוכל להדגים את יכולותיו בפני מעסיקים פוטנציאליים. תכני הלימוד מתעדכנים באופן תדיר ומותאמים להתפתחויות הטכנולוגיות השונות לצד צרכי השוק השונים.
 

 

לימוד עיצוב גרפי דיגיטלי
1109
לימוד עיצוב גרפי דיגיטלי

במכללת תפנית ניתן ללמוד לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי וקורס עריכת וידאו. הלימודים כוללים מספר מסלולים המותאמים באופן אישי לכל סטודנט. מסלולי הלימוד כאן הם מקיפים מעשיים, והם מעודכנים בצורה שוטפת בהתפתחויות הטכנולוגיות וצרכי השוק השונים. בוגרי המכללה זוכים לקבל את הכלים הטובים ביותר המאפשרים להם להשתלב באופן מהיר בשוק העבודה.

בניית אתרים ועיצוב ממשקים

השאיפה שלכם להפוך למאסטרים בעיצוב ובניית אתרים המעצבים אתרים מרהיבים בעלי ממשקים חכמים יכולה להתגשם. כל שעליכם לעשות הוא להירשם ללימודי עיצוב גרפי דיגיטלי במכללת תפנית. בקורס בן תשעה חודשים תשולב היצירתיות שבוערת בכם יחד עם המיומנות שתוקנה לכם. מסלול לימוד זה מורכב משישה קורסים. בסיומו של המסלול תהפכו למעצבים גרפיים ואנשי דיגיטל, ותוכלו להשתלב בעולם הגרפיקה ובניית אתרים. העובדה שתחום העיצוב הגרפי הוא תחום מאוד נדרש תסייע לכם להשיג עבודה ששכר נאה בצידה.

מסלול לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי ותקשורת חזותית

לאחר קורס זה במכללת תפנית תוכלו לצאת לשוק העבודה מצוידים בתיק עבודות מרשים. המטרה היא להכשיר אתכם לעבודה בתעשיית העיצוב והגרפיקה כמעצבים גרפיים שהתמחותם היא בתחום הפרינט. כחלק ממסלול הלימודים הראשוני של מכללת תפנית תעברו קורס גרפיקה ממוחשבת בו תוכשרו לעבודה בתוכנות העיצוב המרכזיות ביותר בשוק העבודה כיום. תוכנת פוטושופ, תוכנת אילוסטרייטור ואינדיזיין. תוכנות אלו מהוות את הבסיס המקצועי לתעשיית הגרפיקה כיום. כמובן שבנוסף תלמדו את עקרונות העיצוב.

לימודים במימון המדינה

לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי במכללת תפנית נכללים בתכנית להכשרה מקצועית והשתלבות בעבודה של משרד העבודה והיא חלק מרשימת קורסים במימון המדינה. תוכנית זו דואגת למימון חלקי של עד 90% מקורס ההכשרה המקצועית במסלול לימוד זה. מומלץ אם כן לבדוק את זכאותכם במידת הצורך.

 

קורס בניית אתרים באינטרנט
1111
קורס בניית אתרים באינטרנט

מחפשים אחר קורס שיפלס לכם את הדרך לקריירה מוצלחת? כדאי לכם להירשם לקורס בניית אתרים באינטרנט של מכללת תפנית. קורס עיצוב אתרים שיאפשר לכם ללמוד איך לעצב ולבנות אתרי אינטרנט, לעצב חווית וממשק משתמש, ולקדם אותו במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. כבוגרי הקורס יעמדו לרשותכם כלים ומיומנויות שיסייעו לכם להשתלב בעולם ההיי טק, הפרסום והעיצוב.

מה כולל הקורס בניית אתרים?

קורס בניית אתרים בוורדפרס כולל שלושה חלקים. הראשון כולל עיצוב ובניית אתרי אינטרנט מתקדמים, חדשניים רספונסיביים, וחנויות מקוונות ודפי נחיתה.

חלקו השני של הקורס כולל לימודי עיצוב שישפרו וישפיעו על חווית המשתמש. כאן תרכשו כלים לעיצוב ויצירה של חווית משתמש מיטבית באתרי האינטרנט השונים ובאפליקציות. במסגרת קורס בניית אתרים באינטרנט תלמדו להתאים את עיצוב האתר לצרכיהם של לקוחותיכם. בנוסף תכירו את הכלים השימושים ליצירת חיבור בין התכנון האסטרטגי ליישום הפיזי, ותלמדו כיצד להנגיש את התכנים באמצעות העיצוב שלכם.

בחלקו השלישי של קורס בניית אתרים באינטרנט תעברו סדנת שיווק דיגיטלית בה תכירו את כל הכלים החשובים שיאפשרו לכם לנהל את השיווק ברשתות החברתיות המובילות.

למה וורדפרס?

מחצית ויותר מהאתרים החדשים שקמים מדי יום על האינטרנט בנויים באמצעות פלטפורמת וורדפרס. הסיבה לכך מאוד פשוטה, מדובר בממשק מאוד נוח, יעיל ופתוח שאינו דורש ידע קודם בכתיבת קוד.

לכן במסגרת קורס בניית אתרים באינטרנט תלמדו להתקין אתר ולקשור אותו לשרת האחסון, ליצור בסיס נתונים עבורו ולהגדיר לו הפניית דומיין. תערכו הכרה עם ממשק הניהול והאפשרויות השונות הגלומות בו, תכירו תבניות שונות לאתרים, וכיצד ליצור עמודים ופוסטים או טפסי יצירת קשר. וכן, תתנסו בתוספי הרחבה השונים עד לבניית וניהול אתר או חנות אינטרנטית מתקדמת באופן עצמאי.

 

לימוד עיצוב גרפי אונליין
1108
לימוד עיצוב גרפי אונליין

לימוד עיצוב גרפי אונליין יתן בידכם את הכלים לשלב בין התוכנות הגרפיות לבין אפשרויות ההפקה השונות, במיוחד אלו המותאמים לתחום הדפוס. הקורס מאפשר התמקצעות ביצירת אלמנטים גרפיים מוכרים כגון סמלים מסחריים או עיצוב מודעות, כרזות ופוסטרים, אריזות מוצרים ואביזרי שיווק תדמיתיים.

לימודים במסלול עיצוב גרפי ותקשורת חזותית 

לימוד עיצוב גרפי אונליין במכללת תפנית הוא קורס הכולל 300 שעות לימוד אקדמיות. במסגרתן מקבלים התלמידים הכשרה לעבודה בתעשיית העיצוב והגרפיקה ויכולים להשתלב בתפקיד של מעצב גרפי. בנוסף כוללת ההכשרה שלהם התמחות בתחום הפרינט. תכני הלימוד כוללים הדרכה על תוכנות העיצוב המרכזיות. תוכנות כפוטושופ המיועדת לעיבוד, עיצוב ועריכת תמונת. תוכנת אילוסטרייטור המאפשרת דיוק גרפי ואיור דיגיטלי. באמצעות קורס פוטושופ במחיר משתלם תוכלו ללמוד את רזי מקצוע העיצוב (אך בתפנית לא תלמדו רק את תוכנת הפוטושופ) תוכנת אינדיזיין לעיצובם, עימודם ועריכתם של מגזינים, עיתונים, פרוספקטים, חוברות ועוד. בנוסף, מושם דגש על עקרונות העיצוב השונים. בסיומו של הקורס זוכים התלמידים בתיק עבודות מרשים שיאפשר להם להציג את יכולותיהם בפני מעסיקים עתידיים.

למי מתאים לימוד עיצוב גרפי אונליין?
אם אתם מעוניינים ללמוד את תחום העיסוק הגרפי ומחפשים אחר עבודה כעצמאים או כשכירים לימוד עיצוב גרפי אונליין יכול להתאים לכם מאוד. הקורס מאפשר להשתלב בתחום העיצוב ולהתקבל לעבודה בחברות הייטק או משרדי פרסום, סטארטאפים וחברות עיצוב וכדומה. אז אם אתם חיים ונושמים עיצוב הרי שכאן תוכלו להפוך את התשוקה והכישרון שלכם למקצוע.

כדי להתקבל לקורס עליכם להיות בעלי רקע בהפעלת מחשב ועם שניים עשר שנות לימוד, אולם אין צורך בידע מוקדם בתחום העיצוב. בסופו תקבלו תעודת מקצוע מטעם משרד העבודה ותעודה מטעם מכללת תפנית, מכללה מובילה בתחום העיצוב הגרפי. חיילים משוחררים יכולים לשלם עליו באמצעות הפיקדון ודורשי עבודה יכולים להשתלב בלימודים באמצעות שירות התעסוקה.

מה זה מיתוג חברה?
1025
מה זה מיתוג חברה?

מיתוג חברה מורכב ממייצגים ויזואליים של תדמית החברה ומשמש כסימן היכר המכיל בתוכו את ערכי המותג, מיצוב החברה והבידול העסקי. תהליך מיתוג נכון מתבסס על מחקר שוק, איפיון פעילות החברה וקהל היעד, זאת על מנת להתאים את המיתוג לערכי המותג והמסר שהוא מעוניין לשדר. המיתוג מורכב החל מעיצוב לוגו וכרטיסי ביקור ועד עיצוב אתר האינטרנט, מדי העובדים ורכבי החברה. במאמר זה נציג פרויקט מיתוג חברה של בוגרת המכללה בקורס עיצוב גרפי ותקשורת חזותית.

אלו השלבים במיתוג חברה

שלב א' – עיצוב לוגו
השלב הראשון בהקמת מערך תדמיתי של חברה מתחיל בעיצוב לוגו. על הלוגו להיות ייחודי וזכיר ולשמש כסימן ההיכר של החברה. בעולם העיצוב קיימות מספר טכניקות לעיצוב לוגו, אחת מהן היא הטכניקה של בחירת דמות, ליטושה, והתאמת שם החברה.
 

שלבי יצירת לוגו:

השלב הראשון הוא יצירת דימוי ויזואלי המייצג את המסר שהלוגו אמור להעביר.

בשלב השני על המעצב להתאים את הדימוי ושם החברה בצורה, בצבע, ובקו ולחבר בין השניים עד ליצירת הרמוניה מלאה.

 

 

 

שלב ב' – עיצוב מסגרת שפה גרפית ייחודית

 

 

לימודי עיצוב דיגיטלי
1110
לימודי עיצוב דיגיטלי

במכללת תפנית לימודי עיצוב דיגיטלי משלבים בין הידע המקיף שקיים במכללה בתחום העיצוב, לבין ההיכרות המעמיקה שלה עם צרכיו של השוק העכשווי. התוצאה היא מסלול לימודים בעל ייחוד המקיף תחומי עיצוב שונים. כמו כן הסטודנטים הנרשמים אליה מגלים שהלימודים מותאמים לזמן ולקצב שלהם. לכן, במידה ואתם שוקלים הסבה מקצועית, ייתכן שזוהי התשובה עבורכם. במיוחד בשל יתרון נוסף ולא פחות חשוב, המאפשר קבלת מימון ממשלתי לחלק מהקורסים בתחום העיצוב. 

לימודי עיצוב דיגיטלי - כל תחומי העיצוב תחת גג אחד

הקורס מלמד את הבסיס עבור תוכנות עיצוב, ומקנה כלים לעיצוב גרפי ותקשורת חזותית. בנוסף, ניתן להתמחות במסגרת לימודי גרפיקה ממוחשבת גם בכל נושא עיצוב ממשקים ואפיון חווית המשתמש.

ואכן בקורס עיצוב UX/UI נלמדות כל המגמות החדשות בארץ ובעולם המתייחסות לתחום עיצוב אתרים. כאן תלמדו כמובן גם לעצב אתרים שיותאמו עבור טאבלטים וטלפונים חכמים. בנוסף, מעצבים וגרפיקאים העובדים כיום בתחום הפרינט יוכלו להתקדם במסגרת הלימודים אל עבר העולם הדיגיטלי. מה שהופך לימודים אלו ליתרון משמעותי עבורם בשוק העבודה כיום.

למה דווקא לימודי עיצוב דיגיטלי בתפנית?

מכללת תפנית מציעה מגוון מסלולי לימוד בתחום לימודי עיצוב דיגיטלי. מסלולים אלו מקיפים ומעשיים ומותאמים אישית עבור כל סטודנט וסטודנט. הם מתעדכנים בצורה שוטפת ומותאמים הן להתפתחויות הטכנולוגיות והן לצרכי השוק המשתנים תדיר. כל זאת, מתוך מטרה להעניק לבוגרי המכללה את מירב הכלים שיסייעו להם להשתלב במהירות בעבודה.

לידיעתכם, האגף להכשרה מקצועית במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים דואג להפעיל תכנית מיוחדת להכשרה מקצועית. כאשר מטרתה של תוכנית זו לאפשר השתלבות בעבודה בהמשך. קורס עיצוב אתרים וקורסי הכשרה נוספים, הכוללים מגוון רחב של תחומי ומסלולי לימוד, ממומנים עד 90% על ידי המדינה.

 

עיצוב לוגו מנצח איך מתחילים?
1023
עיצוב לוגו מנצח איך מתחילים?

לוגו הוא כרטיס הביקור של העסק. הלקוחות אמורים לזהות את הלוגו בקלות ובמהירות, לשייך אותו אל סט ערכים מסוים ולהרגיש תחושת לויאליות ומסירות. מבחינת העסק, לוגו הוא אלמנט גרפי המשויך באופן ישיר למטרות ולצרכים המוגדרים מראש. אז איך יוצרים לוגו מדויק ומנצח?

מה השלבים בעיצוב לוגו מנצח?

שלב א' – איפיון החברה וקהל היעד
השלב הראשון בתהליך עיצוב לוגו דורש אפיון של החברה. יש להביא בחשבון את הסביבה בה מתנהל העסק, את הדימוי המזוהה עם המוצר או השירות וגם את הלוגואים המשמשים את המתחרים. השאיפה היא לעצב לוגו ייחודי ובולט, אך עדיין לשמור על אוריינטציה מוכרת עבור הלקוחות. הגרפיקה, הצבעים והסגנון חייבים לעלות בקנה אחד עם התחום בו העסק פועל. עסק המתמחה במוצרי ספורט לדוגמא צריך להשתמש באלמנטים אחרים מתחום התעשייה הכבדה, בייצור או בהשכרת רכבים.

שלב ב' – הכרת הלקוח וקהל היעד
שלב החשיבה השני של תהליך עיצוב הלוגו מתמקד בלקוח ובקהל היעד. בשלב הזה יש להבחין בין לוגו המיועד עבור לקוחות קיימים בלבד, לבין כזה שתפקידו לעזור לעסק לגייס לקוחות חדשים. המטרה היא כמובן לשלב בין שני הצרכים הללו באופן אלגנטי ויעיל. הלוגו חייב לשדר מסר חיובי ולהעניק ללקוחות תחושה של תשומת לב. הוא אמור לייצר בולטות גם בסביבה דינאמית, תחרותית ועמוסה במסרים שיווקיים. אנשי מקצוע העוסקים בתחום של עיצוב לוגואים טוענים כי השלב של התמקדות בלקוחות ובקהל היעד הוא החשוב ביותר. בסופו של דבר, הלוגו לא אמור רק לענות על הצרכים של בעלי העסק או לתרום לשיפור תחושת הביטחון של העובדים. הוא אמצעי שיווק ומיתוג ולכן יש לו משמעות גדולה בטווח הקצר והארוך. שלב החשיבה בו מתמקדים בלקוחות ובקהל היעד קובע את האופי שלו ובמידה רבה גם את ההצלחה של העסק.

שלב ג' – שיקולים טכניים וכלכליים
שלבי החשיבה הראשוניים עוזרים לעצב את הלוגו ברמה העקרונית. על מנת לתרגם את הרעיונות למעשים יש צורך בהקצאה של משאבים כלכליים לא מבוטלים. השלב השלישי והאחרון של העיצוב כולל התייחסות אל השיקולים הטכניים. יש לערוך רשימה מסודרת של יתרונות וחסרונות עבור כל לוגו, להבין מה העלות הצפויה של הפקתו ולאסוף הצעות מחיר מקיפות. הצעות אלו מגלמות את שעות העבודה וגם את העלות של שילובו על פני מסמכים רשמיים, מעטפות, שלטים, פרסומות וכן הלאה. השיקולים הטכניים והכלכליים הם אלו שמפרידים בין שלבי החשיבה הראשוניים של, לבין הפיכת החלום למציאות.

במידה ואתם מעוניינים להתחיל לעצב לוגו בעצמכם, קורס אילוסטרייטור יסייע לכם בהכרת התכנה הפופולארית ביותר בעזרתה ניתן לעצב לוגו.

לסיכום, עיצוב לוגו הוא תהליך מאתגר ומרתק הטומן בחובו שורה ארוכה של אתגרים. רצוי להתכונן אל האתגרים הללו בעזרת אימוץ שלבי חשיבה ראשוניים. בנוסף, מומלץ לזכור את מגבלות התקציב ולקחת בחשבון גם את השיקולים הטכניים.

 

נעים להכיר.. סקירה של תוכנות הגרפיקה המובילות
995
נעים להכיר.. סקירה של תוכנות הגרפיקה המובילות

איזה תוכנות לומדים בקורס גרפיקה 

עיצוב גרפי נחלק לשני תחומי עשייה עיקריים, האחד: עיצובים למטרות דפוס והשני עיצוב למטרות אינטרנט.

בתחום לימודי עיצוב גרפי לצרכי דפוס, רוכשים הסטודנטים מיומנויות עבודה ותפעול בתוכנות הבאות:

פוטושופ

התוכנה המקצועית והנפוצה ביותר לעיצוב ועיבוד תמונות. בתוכנת פוטושופ עושים שימוש כל העוסקים בתחומי העיצוב השונים, החל מצלמים ומעצבים גרפיים, דרך מעצבי אתרים ואינטרנט ועד למעצבי אופנה, מעצבי פנים, אדריכלים ועוד. קורסי עיצוב גרפי למטרות דפוס יעניקו לכם את הידע המקצועי הנדרש לצרכי ביצוע עבודות גרפיות שונות באמצעות תוכנה זו. למידע על לימודי פוטושופ.

אילוסטרייטור

תוכנה מקצועית המאפשרת יצירת אלמנטים גרפיים שונים בשיטה הוקטורית (שיטת עבודה באמצעות צורות וקווים). באמצעות תוכנת האילוסטרייטור ניתן ליצור ולעצב אלמנטים רבים ושונים, החל מעיצוב לוגו, דרך מסגרות עיצוב שלמות ועד לרמת עיצוב אלמנטים גרפיים בתלת מימד. למידע על לימודי אילוסטרייטור.

אינדיזיין

תוכנה מקצועית שנועדה לצרכי עימוד ועריכת קבצים גרפיים והבאתם לדפוס. תוכנה זו משמשת בעיקר את תעשיית ההוצאה לאור, מגזינים, עיתונים, ספרים, חוברות, קטלוגים וכדומה. קורסי עיצוב גרפי מתמקדים בתוכנה זו בעיקר לצרכי הבנת העיצוב הגרפי העושה שימוש בכמויות נרחבות של טקסטים. למידע על לימודי אינדיזיין.

לימודי עיצוב גרפי מעניקים לסטודנטים את היכולת לעבוד במקביל בשלושת התוכנות הנ"ל. תוכנות אלו מהוות את סביבת העבודה המודרנית של כל מעצב גרפי, מתחיל או מתקדם, ולכן ברוב הקורסים המקצועיים המוצעים לכם כיום בשוק לימודי העיצוב הגרפי, תמצאו את שלושת התוכנות כחלק אינטגראלי מתכנית הלימודים.

 

האלגוריתם החדש של אינסטגרם לשנת 2021
1088
האלגוריתם החדש של אינסטגרם לשנת 2021

רוצה לדעת לאן העוקבים באינסטגרם נעלמו? הנתונים שלך בחשבון העסקי לא מעודכנים? השינויים המדוברים באלגוריתם של אינסטגרם נכנסו לפעולה. נשמח  להכיר לך אותם מקרוב.

מה עומד מאחורי השינויים של אינסטגרם?

כבר הרבה זמן שאנחנו שומעים על השינוי המיוחל שאינסטגרם הולכת לעבור. ב- 20.12, אינסטגרם העולמית יצאו עם תקנון חדש שמסביר את כללי ההתנהגות למפרסמים באפליקציה. לאחר שפייסבוק חסמה את האפשרות להגרלות, חשבונות רבים מצאו את הפתרון באינסטגרם, היות ושם לא היו ההגבלות הללו. הגרלות ברשת היו פתרון עסקי נפלא להשגת חשיפה אורגנית בעלות נמוכה, שכן כל מה שהעסק היה צריך להציע הוא "מתנה לזוכה" שחסכה עלויות רבות.
אז לא עוד הגרלות ולצידן הגיעו הגבלות חדשות.

הסיבה לשינוי נבעה מהטענה שאינסטגרם מעוניינת להפוך לאפליקציה עם תוכן איכותי. תוכן שיעניק ערך לגולשים. כלומר פחות בחורות עם ביקיני ויותר ערך אמיתי שמעניין את הגולש.
סיבה נוספת לשינוי היא מהפן החברתי. האלגוריתם החדש אמור "לרפא" אותנו מהמרדף האובססיבי אחר הלייקים וקצת יותר קיום חופש הפרט והכנסת שוויון הזדמנויות לדפים חדשים.

חשבונות אינסטגרם נעלמים

הרשת רעשה וגעשה סביב חשבונות האינסטגרם שנמחקו. חשבונות שהשתמשו בבוטים לצורך קידום, ירדו מהמסך. נעלמו כלא היו.
הסיבה ברורה- כשרוצים ערך אמיתי יש להשיגו בצורה טבעית מבלי לתת יתרון למממן החזק. הרובוטים השונים בעצם דימו פעולות גולשים ויצרו תמונה מזוייפת לאלגוריתם. אינסטגרם לא אהבה את זה- ובצדק!
הפעילות הרובוטית למעשה רימתה את האלגוריתם ועכשיו- לא עוד.

איך האלגוריתם החדש עובד?

האלגוריתם החדש מתעדף תוכן על פי הנתונים הראשונים של הטורי או הפוסט.
אם בחצי שעה, עד שעה הראשונה הפוסט עבד, סביר שיקבל יתרון על פני מתחרים.
ככל שאיכות האינגייג'מנט עולה- הפוסט והעמוד עולים cיחד איתו.
לכן הקפידו לעבוד עם תוכן איכותי ולהימצא ברשת לאחר ההעלאה כדי לתת לגולשים את היחס הנדרש.

האלגוריתם בסטורי

סטורי שמדלגים עליו הוא ההיפך מסטורי שחוזרים אליו, שנחשב לאיכותי ומעניין.
סטורי שהניע אתהגולש לפעולה, כניסה לאתר, שליחת הודעה פרטית וכדומה- יקבל עדיפות.
גם לאיכות התגובה יש משקל. האם הגולש הסתפק באימוג'י? תגובה קצרה? או שטרח להקליד ולכתוב תגובה מהימנה. ככל שהתגובה תהיה איכותית יותר, היא תתפס כרלוונטית יותר בעיני האלגוריתם.

שימו לב- רבים מבקשים בסטוריז ובפוסטים לשלוח הודעה בפרטי, היות וזה האינגייג'מנט הנספר ביותר.

איזה פוסטים כדאי להעלות לפיד?

ישנם הרבה טיפים להגדלת החשיפה והעוקבים:
וידאו עם דגש על השניות הראשונות שיגרמו להמשך צפיה- מאריך את זמן השהות בפוסט
פוסטים ארוכים ושווים קריאה- מאריכים את זמן השהות בפוסט
פוסטים ששווה לשמור- מעלים את רמת החשיפה
תגובות הכוללות האשטאגים- יקפיצו את הפוסט ואת החשיפה

בקיצור- תוכן איכותי ואחיד הן מבחינת אימג' והן מבחינת תוכן- יעשו את העבודה וכמובן- שילוב של האשטאגים תואמים לתוכן.

למה אני רואה פחות עוקבים בנתונים שאינסטגרם מציג לי?

אם קיבלתם קישור לסטורי בחשבון שאינכם עוקבים אחריו, תקבלו את התשובה. אינסטגרם שואל אותך האם לחשוף את הצפיה שלך בפני המפרסם.
זו הסיבה שפתאום הדוחות לא משקפים את החשיפה האמיתית שקיבל הסטורי. שינוי שנכנס בינואר 2021.
גם הלוקיישן שהיינו מוסיפים לסטוריז היה מציג נתונים בעבר והיום לא נוכל להסתמך על הנתונים ואפילו לא לראות בכלל.

השאלה היא- האם להמשיך לתייג, להשתמש בלוקיישן ולפעול באפשרויות שאינסטגרם מציע להגדלת החשיפה?
התשובה היא כן!
זה שאין אנו יכולים לראות את כל הנתונים לא אומרת שהפעולות הפסיקו לעבוד.
זה עובד, רק שאיננו יכולים לראות את זה.

רוצים להכיר לעומק את המנגנונים של הרשתות החברתיות?
הצטרפו לסדנת שיווק דיגיטלי במכללת תפנית>> 

 

קורסים במימון המדינה במכללת תפנית
1076
קורסים במימון המדינה במכללת תפנית

לימודי עיצוב גרפי במימון המדינה

האגף להכשרה מקצועית במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים מפעיל תכנית להכשרה מקצועית ולהשתלבות בעבודה באמצעות מימון חלקי של עד 90% לקורסי הכשרה מקצועית במגוון רחב של קורסים ומסלולי לימוד

בעקבות משבר הקורונה מדינת ישראל מנסה לעודד יותר ויותר אנשים לקבל הכשרה מקצועית איכותית שתתן להם תעודת מקצוע נדרשת בשוק העבודה בישראל. לכן, המדינה הגדילה את טווח הזכאים והזכאיות למימון להכשרה מקצועית.
המשמעות של התוכנית עבורך היא שניתן ללמוד קורסים במימון המדינה בסכום של עד 90% מעלות הקורס במידה שנמצאים זכאים לתוכנית.

מה היתרונות של קורסים במימון המדינה?

 • התוכנית חוסכת לך המון כסף
 • הקורסים בתוכנית השוברים מאפשרים גם שילוב של עבודה
 • מקבלים מהמדינה מענק בסוף הקורס אם משתלבים בעבודה
 • הקורס נותן לך מקצוע נדרש 

במכללת תפנית ניתן ללמוד את הקורסים הבאים במימון על ידי שוברים להכשרה מקצועית:

לבירור זכאות לקבלת שוברים להכשרה מקצועית לחצו כאן

לרשימת כל הגופים המשתתפים בתכנית לחצו כאן

 

פנו אלינו לפגישת ייעוץ וקבלת מידע נוסף - 03-5036868

או שלחו אלינו הודעה בטופס שבעמוד זה

 

עשרת הדיברות לעיצוב ובניית אתרים שיווקיים ומתקדמים
994
עשרת הדיברות לעיצוב ובניית אתרים שיווקיים ומתקדמים

עשרת הדיברות לעיצוב ובניית אתרים שיווקיים ומתקדמים:

1. הגדרת מטרות האתר
כיום קיימים מגוון סוגי אתרים שונים כאשר כל אחד מהם מתאים למטרה אחרת, כגון אתרי קנייה שמטרתן העיקרית היא לייצר רכישות באמצעות האתר, לעומת דפי נחיתה שממוקדים בלידים (פניות). לאחר הגדרת המטרות השיווקיות של האתר, יש להתאים את הפלטפורמה האידיאלית ביותר למימוש המטרות (אתר תדמית, אתר תוכן, דף נחיתה וכו').

2. איפיון קהל היעד
על מנת להתאים את האתר באופן מקסימלי לקהל היעד, הן ברמת התוכן והן ברמת העיצוב, יש תחילה לאפיין אותו ככל הניתן. לדוגמא, לאתר המציע בגדים יוקרתיים לנשים, ניתן להעריך שהקהל מורכב מנשים, בגילאי 28-45, שמתעניינות באופנה ומעריכות מותגים.

3. עיצוב חזותי אשר מותאם לקהל היעד
לאחר שנכיר את הקהל מקרוב נוכל לעצב את האתר עפ"י עולמות תוכן/ הערכים שמדברים אליו או שעשויים להניע אותו לפעולה.

4. הנגשת המידע באופן ידידותי ואפשרות לניווט מהיר בין התכנים
5. יצירת תכנים בעל ערך אמיתי לגולשים
6. הנעת הגולשים לבצע פעולות באתר כגון הרשמה והשארת פרטים
7. עדכון התכנים באופן שוטף
8. עיצוב אתר רספונסיבי (מותאם לכל סוגי המסכים)
9. קידום האתר באופן אורגני וממומן
10. שימת דגש על מהירות טעינה גבוהה של האתר

עיצוב ובניית אתר הוא פרויקט מורכב ומאתגר, שילוב של מיומנויות וכלים טכניים גבוהים לצד ידע בעקרונות השיווק מבטיח בניית אתר שלא רק נראה מעולה אלא כזה שבאמת עובד.

רוצים ללמוד איך עושים את זה? 
הצטרפו לקורס עיצוב גרפי עם התמחות בתחום הדיגיטל

 

אילוסטרייטור? מה זה?
1036
אילוסטרייטור? מה זה?

לימודי אילוסטרייטור הם מאבני היסוד של ההכשרות בתחום העיצוב הגרפי. הפופולריות הרבה של תוכנות אדובי, ביניהן אילוסטרייטור, הביאה לכך שכל מי שרוצה לעסוק בעיצוב גרפי כמקצוע או כתחביב חייב לפחות להכיר ברמה בסיסית את התכנה (או כל תכנה וקטורית אחרת).

בסדר, אבל מה זה תכנה וקטורית?

תוכנה שמאפשרת לכם ליצור יצירות גרפיות באמצעות וקטורים. בהתאם התכנה עושה שימוש בנקודות, קווים, קימורים וצורות כדי למדל את התמונה, בניגוד לתוכנות אחרות העושות שימוש בפיקסלים (נקודות). תכונה זו מאפשרת להגדיל ולהקטין את היצירה הגרפית מבלי לאבד מהאיכות.

למה זה טוב?

לפי ויקיפדה: "גרפיקאים רבים משתמשים בתוכנה (אילוסטרייטור), כיוון שבעזרתה ניתן לעצב כמעט כל דבר ללא צורך בשילוב תוכנות אחרות בעבודה. התוכנה משמשת לעיצוב גרפים, סמלילים (לוגואים), תלת-ממד ועוד… התוכנה משתמשת בשיטה הווקטורית והתמונות אינן מורכבות מפיקסלים. לכן ניתן ליצור אובייקט קטן ולהגדיל אותו עשרות מונים בלי לפגוע בחדות התמונה, כלומר בלי שהאובייקט ימרח והתמונה תהיה מטושטשת." לאחר התמודדות עם משבר בריאותי כלל עולמי נאלצנו למצוא פתרונות כמו בניית קורס אינטרנטי וכיום ניתן לקיים את הלימוד ללא הפסקות לא מתכננות גם בעת משבר.

אז מה בעצם לומדים כשלומדים אילוסטרייטור?

לימודי אילוסטרייטור מעניקים לכם את היכולת להפעילת את התכנה על כל מחשב ולהתחיל לעבוד איתה. כמו כל תכנה גרפית אחרת, אילוסטרייטור מכילה ארגז כלים משוכלל מאוד. כל כך משוכלל שרק ניסיון רב יאפשר לגרפיקאי/ת הממוצע/ת להשתמש בכל האפשרויות באופן יעיל. הלימודים נותנים ללומד את האופציה להכיר את כלי העבודה הפופולריים ואת היכולות הבסיסיות הנדרשות על מנת שיוכל לצבור את הניסיון הנדרש כגרפיקאי.

ללימודי אילוסטרייטור במכללת תפנית לחצו כאן>

 

לימודי עיצוב אתרים
1079
לימודי עיצוב אתרים

השימוש ברשת האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו, ומכאן שישנו צורך תמידי בפיתוח ועיצוב אתרים חדשים, בין אם הם אתרים חברתיים, אתרי מכירה, אתרי חדשות, אתרים אינפורמטיביים או אתרים שיווקים ותדמיתיים. באופן יומיומי, מתחדשים ועולים לרשת אתרים מאתרים שונים במגוון עצום של תחומים. עיצוב אתרים אלו, הינו אחד החלקים החשובים ביותר בתהליך פיתוח האתר, שכן גולשים רבים בוחרים האם להמשיך לגלוש באתר או לעזוב לטובת אתר אחר, אך ורק על סמך הנגישות והנראות של האתר, כלומר, עיצובו והאם הוא ידידותי למשתמש או לא.

לימודי עיצוב אתרים – להראות את הצד היצירתי בך

לימודי עיצוב אתרים פותחים בפני הסטודנטים שלל עולמות יצירתיים והעוסקים במקצועות העיצוב, יכולים לתת דרור למגוון של כישרונות בשילוב עם ידע ויצירתיות. עיצוב אתרים צריך להתבצע במטרה להציג את התוכן והאלמנטים השונים באתר בצורה אטרקטיבית, נגישה, מעניינת ושהניווט באתר יהיה קל וידידותי למשתמש. הסטודנטים יוכלו להתמקצע בכל הקשור לבניית דפי אינטרנט, פיתוח יישומים לאתרים, שילוב אלמנטים של מולטימדיה וגרפיקה מתקדמת, כמו גם בפיתוח אתרים שלמים, וכל זאת בשילוב היכולת היצירתית שלהם. לימודי עיצוב גרפי אונליין יכולים לתת לכם את הכלים כדי להביא לאתרים שלכם טוויסט ולגרום להם להראות יחודיים ומזמינים במיוחד.

לימודי עיצוב אתרים – מקצוע יוקרתי ומבוקש

קיים מגוון עצום של אפשרויות העסקה בסיום הלימודים, בעיקר מכיוון שבניית אתרי אינטרנט הינה עדיין תחום שאינו מפסיק להתפתח. כמו כן, הדרישה הגוברת לפיתוח וחידוש אתרים קיימים, כמו גם בניית אתרים חדשים בקשר בעלי עסקים קטנים כגדולים,  גופים ציבוריים ומשרדי ממשלה, אנשי מקצוע, נותני שירותים וכמובן גם במגזר הפרטי, בשילוב עם התקדמות והתפתחות בלתי פוסקת של יישומים ואפליקציות, מאפשרים לבוגרי מסלולי הלימוד למצוא עבודה במקצוע בקלות יתרה.

סטודנטים רבים, בוחרים לשלב לימודי עיצוב אתרים, עם לימודי גרפיקה ממוחשבת או לימודי עיצוב גרפי, כאשר המכלול מקנה להם ידע רב בהפעלה ויישום של כל האלמנטים השימושיים בתחום הגרפיקה הממוחשבת בעיצוב האתר, וכפועל יוצא, מאפשר להם לתת מענה, אם כשכירים או כעצמאיים לפונקציות של התאמה אישית בעיצוב האתרים ללקוחותיהם, וכן לעסוק במקביל בתחומים אחרים של עיצוב מולטימדיה שניתן לשלב אותה בעיצוב האתר.

רוצים לדעת יותר?
r:
בקשתך בביצוע....
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | מערכות ניהול אתרים | 054-4780798